featured

Solana yatırımcıları dikkat! Altcoin’deki düşüş önümüzdeki 24 saat içinde derinleşebilir!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto Para Haber – Kripto para piyasasında yakından takip edilen altcoin’lerden olan Solana, bugün yapılan fiyat analizine göre düşüş gösteriyor. SOL için en güçlü direnç 100 dolarda bulunuyor. Altcoin, bu yazının yazıldığı sırada 81 dolardan işlem görüyor.

Solana fiyat analizi, düşüş momentumuna işaret ediyor. Ayılar şu anda piyasanın gidişatını daha da kötüleştiren SOL piyasasına da hâkim durumda. Altcoin fiyatında önümüzdeki günlerde bir tersine dönüş hareketi bekleniyor. Ancak boğalar ürkmüş, yorgun ve bitkin görünüyor. Solana fiyatı 84 dolardan 81 dolara doğru bir düşüş yaşadı ve bu civarlarda tıkandı kaldı.

Solana negatif yöndeki hareketine devam ediyor. Bu yazının yazıldığı sırada %0,90 dolarlık bir düşüş ile 81 dolardan işlem gören SOL, son 24 saatte 1,703,503,811 dolarlık işlem hacmi ve 26,245,236,899 dolarlık canlı piyasa değerine sahip. Solana, kripto para piyasasındaki genel sıralamada da 9. sırada yer alıyor.

SOL 4 saatlik fiyat grafiği analizi:

Altcoin için 4 saatlik fiyat grafiği analizi, fiyat aşağı doğru hareket ederken piyasanın mevcut durumunun düşüş potansiyeli gösterdiğini göstermektedir. Ayrıca, piyasanın volatilitesi hafif bir kapanış hareketini takip eder ve bu da kripto para biriminin her iki uçta da değişime daha az eğilimli olmasına neden olur.

SOL altcoin grafik

Sonuç olarak, altcoin için en güçlü direnç görevi gören Bollinger bandının üst sınırı 89 dolarda iken, öte yandan en güçlü destek noktası görevi gören Bollinger bandının alt sınırı da 78 dolarda bulunuyor.

Gbextr

SOL fiyatı Hareketli Ortalama eğrisinin altında hareket ederek piyasanın aşağı yönlü bir hareket izlediğini gösterir. Piyasanın volatilitesi bugün azalmış durumda.

Ek olarak SOL fiyatı, onu kırmaya çalışan destek noktasına doğru hareket ediyor gibi görünüyor. Bu da olası bir geri dönüş hareketini işaret ediyor.

Göreceli Güç Endeksi (RSI) 41 endeksinde işlem görüyor. Bu da kripto para biriminin istikrarlı hâle geldiğini ve alt tarafsız bölgeye düştüğünü ortaya koyuyor. Ayrıca RSI, devalüasyona doğru hareket ederken satın alma faaliyetini aşan satış faaliyetini göstererek hafifçe aşağı doğru hareket ediyor.

24 saatlik Solana fiyat grafiği analizi:

Solana fiyatı, son birkaç gün içinde düşüş hareketi yaşadı. Ayrıca, volatilitenin artması da kripto para biriminin değerini daha değişken hâle getirir. Altcoin için en önemli direnç görevi gören Bollinger bandının üst limiti 100 dolarda iken en güçlü destek görevi gören Bollinger bandının alt limiti ise 76 dolarda bulunuyor.

SOL fiyatı, Hareketli Ortalama eğrisinin altından geçiyor ve düşüş momentumu gösteriyor. Bununla birlikte, destek ve direnç noktalarının arası açılıyor ve potansiyel olarak yeni fırsatlar yaratıyor.

Göreceli Güç Endeksi (RSI) 40 endeksinde işlem görüyor. Bu da kripto para biriminin istikrarını gösteriyor. Bununla birlikte RSI, genişleyen bir pazara ve istikrarlı dinamiklere doğru artan bir hareketi takip ediyor. Yükselen RSI puanı, satış faaliyetinin satın alma faaliyetinden daha düşük olduğunu gösterir.

Solana fiyat analizinde sonuç olarak

Solana fiyat analizi, yükseliş fırsatları için çok az yer olan düşüş momentumu gösteriyor. Yükseliş hareketlerinin başlayabilmesi için boğaların güçlerini yeniden kazanmaları ve cesaretlerini toplayıp piyasa giriş yapmaları gerekmektedir.

cryptopolitan


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


 

Binance

Yorumlar kapalı.

Bizi Takip Edin