featured

ALGO fiyatında beklenen kırılma gerçekleşti! Boğalar savaşı bırakmamalı

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto Para Haber – Kripto para piyasasında yakından takip edilen altcoin’lerden bir tanesi olan ALGO, grafiğinde yeni bir formasyonu kırdı ve yükseliş başladı.

Teknik göstergelerden Göreceli Güç Endeksi (RSI) de yükseliş momentumuna işaret ediyor. 0,35 dolar seviyesinin altında kesin kapanış yapılması durumunda yükseliş tezi geçersiz kılınacaktır.

Daha fazlası geliyor

Algorand fiyatı, devam etmesi muhtemel olan güçlü bir karşı trend rallisi üretiyor. Daha önce, ALGO fiyatının bir C dalgası bitiş-köşegen modeline dönüşmüş olabileceğinden bahsediliyordu. Yatırımcılar genellikle bu kalıba, geri dönüş rallisinden önceki katalizör olarak bakarlar. Eğer piyasadaki olumlu hava devam ederse, 0,52 dolar seviyesine doğru %30’luk bir ralli gerçekleşmesi oldukça yüksek bir ihtimal.

ALGO grafik

Altcoin fiyatı, Göreceli Güç Endeksi üzerindeki geçmişteki dirençleri aşarak daha fazla yükselişin geldiğini vurguladı. Yatırımcılar, derin bir geri çekilmenin mümkün ancak öngörülemez olmasından dolayı satın almayı düşünebilirler.

Gbextr

Bu durumda boğalara da büyük bir iş düşüyor. ALGO fiyatını 0,35 dolar seviyesinin altına düşürmemeliler. Eğer, bu düşüş gerçekleşirse yükseliş senaryosu geçersiz kılınacaktır. 0,35 doların kırılmasının ardından bir sonraki düşük hedef 0,13 dolar seviyesi olacaktır. Bu da mevcut fiyattan %50 oranında bir düşüş yaşanması anlamına gelir.

fxstreet


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan, Twitter hesabımızdan ve YouTube kanalımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Binance

Yorumlar kapalı.

Bizi Takip Edin