193 milyon XRP hareket etti – neler oluyor?
193 milyon XRP hareket etti – neler oluyor?

193 milyon XRP hareket etti – neler oluyor?

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto Para Haber – Son on üç saat içinde, 193 milyon XRP, hacme göre en büyük kripto borsası Binance tarafından hareket ettirildi.

Whale Alert, son on üç saat içinde, iki büyük kripto platformu tarafından şaşırtıcı miktarda 125.121.179 $ değerinde XRP’nin taşındığını bildirdi.

Bu, 193 milyon XRP’ye eşdeğerdir.

Binance ve BitGo birbirine XRP gönderiyor

Whale Alert ekibi, 65 milyon XRP, 40 milyon (x2) ve 24 milyon (x2) taşıyan birkaç hareketi paylaştı.

6874_00923

Transferler, Binance borsası (hacme göre en büyük kripto borsası) ve finans kurumları tarafından kullanılan bir borsa ve kripto sorumlusu olan BitGo tarafından gerçekleştirildi. İkincisi, Ripple kripto devi için XRP’yi de depoluyor.

Coinbase kripto parayı yeniden gözden geçirirken XRP 0,6489 dolara yükseldi.

En büyük yedinci kripto para XRP, Brad Garlinghouse’un Ripple’ın SEC’e karşı yasal savaşta galip gelebileceğine olan güvenini açıklamasının ardından 39 günün en yüksek seviyesine yükseldi.

Cuma günü XRP, 0.609 $ seviyesine ulaştı.

Ancak bugün XRP yükselmeye devam ediyor ve şu anda CoinMarketCap’e göre 0,6489 dolardan el değiştiriyor.

Bunun olası bir nedeni, ABD merkezli Coinbase devinin XRP ticaretine devam etmeye hazırlandığı spekülasyonu.

Coinbase, davanın 21 Aralık’ta davayı izleyen Bittrex, Binance US gibi birden fazla borsayla başlamasının ardından bu yılın Ocak ayında XRP ticaretini askıya aldı.

Bununla birlikte Coinbase, o zamandan beri müşterilerinin XRP’yi sorunsuz bir şekilde saklamasına ve geri çekmesine izin verdi ve sadece alım satım askıya alındı.

u.today


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


 

 

Binance

Yorumlar kapalı.

Bizi Takip Edin