youtube
Cardano rallisi sürüyor – fiyat 1 doları görecek mi?
Cardano rallisi sürüyor – fiyat 1 doları görecek mi?

15 Ekim Cardano (ADA) ve Waves analizi: Son durum ne?

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Waves ticaret grafiklerinde ağır alım baskısı kaydettikten sonra yükselişini sürdürdü. Cardano ise bunun aksine, birkaç gün önceki yükseliş trendini tekrarlıyordu.

Cardano (ADA) fiyat analizi

15 Ekim Cardano fiyat grafiği
15 Ekim Cardano fiyat grafiği

Cardano bu yazıyı yazarken 3,38 milyar dolarlık bir piyasa değerine sahip ve dokuzuncu sırada yer alıyor.

Cardano grafiğinde MACD çizgisi sinyal çizgisinin üzerine çıkarken yükseliş işareti veriyor. Ayrıca, Parabolik SAR’ın noktalı işaretleri fiyat mumlarının altına yerleştirilmesi de grafiklerde bir yükselişe işaret etti.

Bu son yükseliş daha fazla ivme kazanırsa Cardano’nun 11 Ekim trendini tekrarlayarak 0,107 dolarda bulunan genel direncini kırması bekleniyor.

Waves fiyat analizi

15 Ekim Waves fiyat grafiği
15 Ekim Waves fiyat grafiği

Bu haberin yazıldığı esnada Waves 2,62 dolarlık bir fiyattan işlem görüyor ve grafiklerde yükseliş ivmesi kaydediyor.

Kipto para biriminin fiyatı, önceki işlem seansında 2,43 dolar ve 2,52 dolarlık iki destek seviyesinin üzerine çıktı ve yatırımcılarına neredeyse %4 getiri sağladı.

cryptolegions

Bollinger bantlarının kaydettiği farklılaşma, grafiklerde yüksek volatiliteye işaret etti. Daha büyük fiyat trendi de yükselmeye devam etti ve fiyat seviyeleri BB’nin üst bantlarını işlemeye başladı.

Awesome Osilatör açıkça boğaların yanında yer aldı ve sıfırın üzerindeki yeşil kapanış çubukları, birkaç ticaret seansı için yükseliş trendinin devam edebileceğini gösteriyor.

ambcrypto


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Binance

Yorumlar kapalı.

Bizi Takip Edin