XRP SEC davasında yaşanan gelişmelerin ardından; balinalar altcoin'e yöneliyor!
XRP SEC davasında yaşanan gelişmelerin ardından; balinalar altcoin'e yöneliyor!

XRP SEC davasında yaşanan gelişmelerin ardından; balinalar altcoin’e yöneliyor!

service service
Share

Share This Post

or copy the link

Kripto Para Haber – Kritik davadan gelen XRP haberlerinin ardından çökmekte olan kripto piyasasının ortasında balinalar XRP’ye yöneliyor. XRP, ABD merkezli kripto para borsasının sanıkları desteklemek için Amicus’a brifing vermesinin ardından büyük bir artış kaydetti. Ancak, daha fazla Amicus, Özet Yargılama için özetlerini sunmuştu. Bu, balinaları cüzdanlarına daha fazla XRP tokeni eklemelerine sebep oldu.

Balina hareketlerini izleme platformu Whale Alert tarafından sağlanan verilere göre, balina adreslri birden fazla işlemde 468 milyondan fazla XRP ekledi. Balinalar son 24 saatte yaklaşık 181 milyon dolar değerinde altcoin’den birikim yaptı.

En büyük XRP balina birikim işlem rekoru, 350 milyon altcoin değerinde gerçekleşti. Yaklaşık 134,8 milyon değerinde XRP tokeni, Binance’ten bilinmeyen bir cüzdana taşındı. Bununla birlikte, Bitstamp kripto borsasından birden fazla işlemde 93 milyonun üzerinde altcoin’den satın aldı.

Altcoin fiyatı son 24 saatte %3 arttı. Yazım sırasında ortalama 0,38 dolardan işlem görürken 24 saatlik işlem hacmi 1,6 milyar dolar değerinde yer alıyor. Yargıç Analisa Torres’in davada Amicus Dosyasını sunmak için izin verdiğini bildirdi. Ripple Adil Bildirim Savunmasını desteklemek için Amicus Brief’i dosyaladı. Şu an itibariyle 16 Amicus’a dava açma izni verildi.

Ancak 13 kişi Ripple’ı destekliyor. 2 ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’nu (SEC) desteklerken. Bu arada, Digital Chamber tarafsız bir duruş sergiledi.

coingape


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bizi Takip Edin