Binance
LUNC
Binance

Terra Luna Classic geliştiricisi v2.1.1 parite yükseltmesinde değişiklik yaptı: LUNC fiyatında son durum nedir?

service service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Terra Luna Classic (LUNC) çekirdek geliştiricisi Joint L1 Task Force (L1TF) v2.1.0 yükseltmesinde bazı önemli değişiklikler yaparak adını v2.1.1 olarak değiştirdi. GitHub sürümüne göre L1TF geliştiricileri Till Ziegler veya “fragwuerdig” ve The Vinh Nguyen bazı dosyalara 19 ekleme ve 9 silme işlemi yaptı.

Bu, wasm istemcisindeki eksik etiketlerin düzeltilmesini ve günlüklerin değiştirilmesini içerir. Yükseltme ile yapılan iki önemli değişiklik wasmvm’nin v1.1.2’ye yükseltilmesi ve tüm doğrulayıcılar için minimum yüzde 5 doğrulayıcı komisyonudur.

v2.1.1 yükseltmesi temel olarak doğrulayıcılar için minimum yüzde 5 komisyon, Cosmwasm v1.1.x ve iki güvenlik güncellemesi gibi özellikler içermektedir. Diğer değişiklikler arasında Wasmvm’nin v1.1.2’ye yükseltilmesi, akıllı kişiler için çoklu zincir özelliği için Wasmd’nin v0.30.0’a yükseltilmesi, IBC go v4.3.1 ve hata düzeltmeleri yer alıyor.

LUNC

11561 sayılı “v2.1.0’a yükseltme” önerisinin Terra Luna Classic (LUNC) topluluğu tarafından resmen kabul edilmesiyle birlikte, Terra Classic blok zincirinin en büyük v2.1.1 parite yükseltmesi 14 Haziran’da gerçekleşecek. StakeBin geri sayım sayacına göre yükseltme 13215800 blok yüksekliğinde yaklaşık 14:00 UTC’de planlanıyor.

Joint L1 Task Force proje yöneticisi LuncBurnArmy, ekibin v2.1.1 yükseltmesi için hazır olduğunu duyurdu. Yükseltme, Terra Classic’i Terra 2.0 ve diğer Cosmos zincirleri gibi diğer blok zincirleriyle aynı seviyeye getirecek. Böylece, projelerin ve geliştiricilerin bir kez daha Terra Classic zincirinde dApp’ler oluşturmasına ve getirmesine olanak tanıyacak.

Yükseltme öncesinde LUNC fiyatı yüzde 15 arttı!

LUNC fiyatı son 24 saatte yüzde 15 yükseldi, fiyat şu anda 0.000096 dolardan işlem görüyor. 24 saatin en düşük ve en yüksek fiyatı sırasıyla 0,000086 dolar ve 0,000100 dolar. Ancak LUNC fiyatının 14 Haziran’daki Parite yükseltmesinden sonra toparlanması muhtemel. Ayrıca, işlem hacmi de son 24 saatte yüzde 120 artarak ilginin arttığını gösteriyor.

Bu arada, Terra Luna Classic (LUNC) staking’i resmi olarak 1 trilyona ulaşarak büyük Parite yükseltmesi öncesinde tarihi bir kilometre taşına ulaştı. Ayrıca, topluluk tarafından yakılan toplam LUNC tokenleri 63 milyarı aştı.

 

coingape


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Binance

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin
%d blogcu bunu beğendi: