Gbextr
Son dakika: 25 milyon dolarlık Bitcoin satın aldılar!
Son dakika: 25 milyon dolarlık Bitcoin satın aldılar!

Son Dakika: MicroStrategy, Bitcoin alımlarına devam ediyor!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto Para Haber – MicroStrategy, 30 Aralık 2021’den 31 Ocak 2022’ye kadar olan dönemde 25 milyon dolarlık Bitcoin daha satın aldı.

Kasaya 660 Bitcoin daha girdi

MicroStrategy bu son işlemlerde ortalama 37.865 dolar fiyatla 660 Bitcoin satın aldı.

31 Ocak 2022 itibarıyla MicroStrategy, yaklaşık 4,8 milyar dolar değerinde 125.051 bitcoine sahip durumda ve bu toplam şirketin çok büyük Bitcoin balinası özelliğini pekiştirir nitelikte.

Şirketin ortalama satın alma fiyatı bir kripto para başına 30.200 dolar oldu.

MicroStrategy CEO’su Michael Saylor da yakın zamanda kişisel hesabında 17.732 Bitcoin’e sahip olduğunu açıklamıştı.

Kurumlar geri mi dönüyor?

Son yıllarda Bitcoin’deki yükselişin en büyük katalizörü, kurumsal yatırımcıların yoğunlaşmış olmasıydı. Tesla, PayPal ve MicroStrategy başta olmak üzere birçok şirket kripto para sektörüyle yakın ilişkiler kurmaya devam ediyor.

Bir süredir sessizleşen kurumların piyasaya tekrar ilgi göstermesi, birçok uzman isme göre Bitcoin’de bir sonraki boğa koşusunun tetikleyicisi olabilir. Ancak yine de erken davranmamakta fayda var.

u.today


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Binance

Yorumlar kapalı.

Bizi Takip Edin