Solana kurucu ortağı kripto piyasasının önündeki engelleri sıraladı!
Solana kurucu ortağı kripto piyasasının önündeki engelleri sıraladı!

Solana kurucu ortağı kripto piyasasının önündeki engelleri sıraladı!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto Para Haber – Solana’nın kurucu ortağı Anatoly Yakovenko, kripto piyasasının benimsenmesindeki temel engelleri değerlendirdi. Anatoly Yakovenko kısa süre önce görüşlerini bildirdi. Kendini saklama sorunlarının ana akım benimsemenin önündeki ana engel olmaya devam ettiğini söyledi.

Yakovenko’ya göre kripto piyasasının önündeki engeller

Yakovenko kriptoların güvenli depolama ile ilgili birçok sorumluluğu da beraberinde getirdiğini söyledi.  Kişisel saklama ise sıcak cüzdanlar veya sabit cüzdanlar yardımıyla kendi özel anahtarlarınıza sahip olmayı tanımlıyor. Şimdilik, kişinin kendi kriptosunu depolaması çok gelişmedi. Bu yüzden birçok kullanıcı kripto paralarını borsalarda bırakma eğiliminde.

Yakovenko, kendini saklama için kullanıcı dostu bir çözüm olmadığı sürece kripto paraların kabul görmeyeceğini düşünüyor. Kurucuya göre, güvenlik sorunları ana akım benimsemenin önündeki ana engellerden biri olmaya devam ediyor. Solana geçen yılın en fazla dikkat çeken projelerinden biri oldu.  Solana öerkezi olmayan finans ve değiştirilemez tokenler alanında Ethereum’a uygulanabilir bir alternatif haline geldi. Geçen hafta Yakovenko, NFT’lerin Disney gibi büyük bir eğlence serisi oluşturabileceğini öngördü.

Yakovenko kısa süre önce Ethereum’un çok abartılı Merge yükseltmesinin, işleyen çok sayıda hisse kanıtı blockchain olması nedeniyle kripto için büyük bir sorun olmayacağını tahmin etti.

Bloomberg tarafından 21 Eylül tarihinde gerçekleştirilen röportajında, yükseltmenin aslında Ethereum’un ölçeklenebilirliğini iyileştirmediğine dikkat çekti. Aynı zamanda Birleşmeyi sektör için olumlu bir gelişme olarak gördü.

u.today


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Binance

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin
%d blogcu bunu beğendi: