youtube
featured

Shiba Inu fiyatının düşüş trendini sona erdirmek için neye ihtiyacı var?

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto Para Haber – Kripto para piyasasındaki köpek temalı gözde meme coin’lerden bir tanesi olan Shiba Inu fiyatı, hâlâ belli bir aralıkta konsolide olmaya devam ediyor.

Shiba Inu, piyasada önemli bir hacim değişikliği yaşadı. Düşüş tezinin geçersiz kılınması için, 0,00001370 dolar seviyesinin üzerinde kesin bir kapanış yapılması gerekiyor. SHIB fiyatı, piyasada yeni yeni oluşan iyimserliğe rağmen hâlâ olumsuz sinyaller veriyor.

Shiba Inu tekrar düşebilir

Boğalar, düşüş eğilimine kıyasla 0,00001200 dolar civarında güçsüz bir eğilim sergilediği için meme coin’in fiyatı hâlâ düşüş eğiliminde işlem görüyor.  Şu anki 0,00001000 dolar seviyesi, SHIB fiyatının bir ivme kazanabilmesi için hâlâ nispeten geçerli bir aralık. Teknik bilgiler doğruysa, yatırımcıların indirimden satın alması gelecekte onlara fayda sağlayabilir.

Shiba Inu grafik

Hacim Profili göstergesine baktığımızda daha fazla düşüşün geleceğini anlayabiliriz. Model hâlâ tartışmasız bir şekilde tarafsız ve yükselişe yönelik herhangi bir sinyal göndermedi. 0,00001000 dolarda bulunan destek noktası ihlal edilirse, meme coin’in bir sonraki fiyat seviyeleri sırasıyla 0,00000700 dolar ve 0,00000500 dolar seviyeleri olacaktır. Yani daha fazla düşüş kapıda olacaktır.  Bu nedenle, yatırımcılar fiyatın yukarı yönlü bir hareket gerçekleşebilmesi için net bir onay beklemeleri zorunludur.

Shiba Inu fiyatı için düşüş trendinin geçersiz kılınması, 0,00001370 doların üzerinde kesin bir kapanış yapılması durumunda olacaktır. Boğalar söz konusu fiyat hareketini oluşturabilirse, fiyat hedefi 0,00003000 dolar seviyesi olacaktır. Bu da, mevcut Shiba Inu fiyatından %150 oranında bir artış yaşanması anlamına gelir.

fxstreet


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan, Twitter hesabımızdan ve YouTube kanalımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Binance

Yorumlar kapalı.

Bizi Takip Edin