youtube
Robinhood CFO'su, Shiba Inu listelemesi hakkında konuştu!

Robinhood CFO’su, Shiba Inu (SHIB) listelemesi hakkında konuştu!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto Para Haber – Popüler kripto borsası Robinhood, Shiba Inu (SHIB) da dahil olmak üzere yeni kripto para birimlerini listelemeden önce düzenleyici netliği bekleyecek.

Kraken borsasının Finans Direktörü (CFO) Jason Warnick, The Wall Street Journal’ın sanal CFO Ağı Zirvesi’nde listelemeler hakkında konuştu. CFO, Shiba Inu topluluğunun Robinhood’da listeleme istemesini içeren bir dilekçeye yanıt verdi. Jason Warnick, şirketin yeni tokenler eklemeden önce düzenleyicilerden daha fazla netlik istediğini açıkladı. Warnick şunları söyledi:

“Yüksek düzeyde denetime tabi bir sektörde, yüksek düzeyde denetime tabi bir şirketiz ve düzenleyicilerden biraz daha netlik almamızın önemli olduğunu düşünüyoruz.”

Shiba Inu topluluğu daha önce, Robinhood’da Shiba Inu’nun listelenmesi için bir dilekçe başlatmıştı. Dilekçe 550 binin üzerinde imza toplamıştı.

Dogecoin listelenmişti

Bahsi geçen dilekçe, Robinhood’un, şakadan ilham alarak ortaya çıkan Dogecoin’i (DOGE) listelediğinden bahsediyor. Robinhood’un Dogecoin’i listelemesi, bu yıl görülen DOGE ticaret çılgınlığı nedeniyle geliri arttığı için firma için çok olumlu sonuçlar doğurdu.

Robinhood şu anda kullanıcıların Bitcoin, Bitcoin Cash, Litecoin, Ethereum, Ethereum Classic, Dogecoin ve Bitcoin SV satın almasına, satmasına ve elinde tutmasına izin veriyor. Borsa geçen yılın sonlarında, bir kripto para birimi hediye programı başlattı. Bunun yanında borsanın kripto para cüzdanları özelliğinin 1,6 milyon kişilik bir bekleme listesi var.

Shiba Inu listeleme söylentileri SHIB fiyatını artırdı

Shiba Inu’nun fiyatı, Robinhood’un Şubat ayında listeleme yapacağını öne süren söylentilerin ardından son zamanlarda yükseliş kaydetti. CFO, şirketin uyumluluğa odaklandığını belirttiğinden, Warnick’in yorumları listeleme söylentilerini ortadan kaldırıyor gibi görünüyor.

Warnick, Robinhood’un kurumsal hazinesi için kripto satın alma planı olmadığını da sözlerine ekledi. Bunun nedenini şöyle açıkladı:

“İşletmemiz için kurumsal nakitimizi kripto para birimlerine yatırmak için stratejik olarak zorlayıcı nedenlerimiz yok.”

Geçen yıl Robinhood’un Operasyon Direktörü Christine Brown, Shiba Inu topluluğunu ne istediğini ifade ettiği için övdü ancak firmanın Shiba Inu’yu listelemeyi planlayıp planlamadığına dair herhangi bir ayrıntı eklemedi.

Güncel SHIB analizi için tıklayınız.

cryptoglobe


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Binance

Yorumlar kapalı.

Bizi Takip Edin