youtube
Elinde tutanlar dikkat: Popüler Metaverse coin %10 düşüş sinyali verdi!
Elinde tutanlar dikkat: Popüler Metaverse coin %10 düşüş sinyali verdi!

Elinde tutanlar dikkat: Popüler Metaverse coin %10 düşüş sinyali verdi!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto Para Haber – Sandbox (SAND) fiyatı, iki haftayı aşkın süredir dar bir aralıkta konsolide oluyor. Fakat sırada bir düşüş olabilir.

SAND fiyatı, haftalık bazda bir “akşam yıldızı mumu” oluşturdu.

Günlük RSI grafiği, yükseliş momentumunda zayıflık gösteriyor.

SAND fiyatındaki gün içi işlem hacmi, %3,29’luk bir zarara işaret ediyor ve 825 milyon dolarda.

TradingView Chart

Sandbox fiyat tahmini: Düşecek mi?

Geri çekilme Kasım 2021’de başladığından beri, Sandbox (SAND) satıcıları, altcoini 2,6 dolara düşüren azalan bir trend çizgisine aktif olarak yanıt veriyor. Ayrıca alıcılar bu destekten kaynaklanan daha fazla kaybı kısıtlıyor ve kripto para fiyatını genel dirençten bir yükseliş kırılmasına geri döndürüyor.

Altcoin, kırılmadan sonra %11 yükseldi ve 25 Mart’ta 3,6 dolarlık dirence ulaştı. O zamandan beri, yatırımcılar söz konusu direnç ve 3,38 dolarlık destek içinde yankılanan yatay bir ralliye tanık oldular.

Bugün SAND fiyatı %2,27 düştü ve aralığın alt destek seviyesini yeniden test ediyor. Satıcılar iyice güçlenmeyi başarırsa  mum kapanışı 3,38$ işaretinin altında olabilir. Artan satış baskısı, kripto para fiyatını 3 dolarlık psikolojik seviyeye düşürebilir.

Alternatif olarak, alıcılar 3.38 dolar seviyesinde güçlü bir destek sağlarsa, ralli birkaç seans daha devam edebilir.

Sandbox için destek direnç seviyeleri

Fiyat hareketindeki yatay görünüme rağmen, aşağı inen RSI eğimi, yükseliş momentumunun zayıflığını gösteriyor. Bu farklılık, satıcıları destekleyebilir.

Direnç seviyeleri – 3,64 ve 4 dolar

Destek seviyeleri – 3,4 ve 3 dolar

coingape


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan, Twitter hesabımızdan ve YouTube kanalımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Binance

Yorumlar kapalı.

Bizi Takip Edin