youtube
Polkadot fiyat analizi: DOT rallisinde hedef hangi seviye?
Polkadot fiyat analizi: DOT rallisinde hedef hangi seviye?

Polkadot fiyat analizi: DOT rallisinde hedef hangi seviye?

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto Para Haber – Polkadot fiyat analizi, yükseliş eğiliminin devam ettiğini gösteriyor, çünkü fiyat 8,80 doların üzerinde bir ayın en yüksek seviyesini yeniledi. DOT, son birkaç seanstır boğaların hakimiyetinde ve daha da devam etmesi bekleniyor. Fiyat yükselerek satın alma baskısını sürdürdü ve piyasayı daha fazla fiyat hareketi konusunda iyimser yaptı. Bugün Polkadot fiyatı, gün için %5,84 artışla 8,66 dolara ulaştı. Ticaret hacmi son birkaç gün içinde birkaç kez artarken, piyasa değeri %9 artarak 8.547.989.293 dolara yükseldi.

Anahtar noktalar

  • DOT fiyatı, yukarı yönlü momentumla hafta sonuna girerken kazanımlarını genişletiyor.
  • 8,85 doların üzerinde bir günlük mum çubuğu, kripto parada yukarı yönlü harekete işaret ediyor.
  • Momentum osilatörü, önümüzdeki birkaç seansta yükseliş görünümünü destekliyor.

DOT fiyatı için teknik görünüm olumlu!

Boğalar tekrar harekete geçtiğinden, DOT fiyatı son beş gün içinde daha yüksek seviyelerde işlem görüyor. Günlük zaman diliminde fiyat, ters baş ve omuz formasyonunu kırmaya yakın. Fiyat 11 Haziran’ın en yüksek seviyelerine yakın, bu nedenle düşüş eğilimi gösteren üçlü bir tepe oluşumu oluşturuyor. Ancak ortalama hacim, fiyatın şu an için herhangi bir düşüş eğilimini görmezden gelebileceğini gösteriyor.

Polkadot fiyatı, günlük bazda bu seviyenin üzerinde kapanırsa, 8,80 dolar civarında güçlü bir dirençle karşı karşıya kalır, o zaman 10 dolara kadar bir yükseliş momentumu ve ardından 10,45 dolar işareti bekleyebiliriz.

Teknik göstergeler de yükselişi destekliyor. Fiyat, 50 günlük hareketli ortalamanın üzerinde işlem görüyor ve MACD ve RSI da günlük zaman diliminde pozitiflik gösteriyor.

1 saatlik grafik uzun vadeli trendi destekliyor

Saatlik grafikteki Polkadot, bir yükseliş bayrağı oluşturdu ve son zamanlarda 8,45 dolarda bir kırılma gerçekleştirdi. Bu formasyona göre beklenen hareket, günlük grafikte de güçlü bir direnç olan 8,80 dolar civarında.

coingape


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Binance

Yorumlar kapalı.

Bizi Takip Edin