Bu kripto para tüm zamanların en yüksek seviyesinden çok uzakta! Alım fırsatı mı?
Bu kripto para tüm zamanların en yüksek seviyesinden çok uzakta! Alım fırsatı mı?

Bu kripto para tüm zamanların en yüksek seviyesinden çok uzakta! Alım fırsatı mı?

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto Para Haber – Kripto piyasası ABD FED çoklu faiz artırım haberlerinin etkisinden çıkmaya çalışıyor. Cardano’nun (ADA) fiyatı ise  Cuma günü konsolide bir aralıkta biraz daha düşük işlem görüyor. ADA fiyatı, son birkaç seansta duyarlılıkta fazla bir değişiklik göstermedi. Piyasa toparlanmaya çalışmasına rağmen riskli varlıklar üzerindeki baskı hâlâ bitmiş değil.

Cardano Cuma günü düşük işlem görmeye devam ediyor

ADA fiyatı %61’e varan düzeltmenin ardından Nisan’ın en düşük seviyelerine yakın işlem görüyor. Bir önemli gelişme de Eylül ayından bu yana en yüksek trafik artışı Ocak ayında gerçekleşti. Yazım sırasında ADA fiyatı gün için %1,78 düşüşle 1,025 dolarda işlem görüyor. Elde edilen verilere göre toplam piyasa değeri 34.380.554,863 dolar ve kripto paranın 24 saatlik işlem hacmi 1.408.611,633 dolardır.

Cardano blockchain yüküne rağmen mücadeleye devam ediyor!

Ağ ile ilgili önemli bir detayda Cardano, 90’dan fazla blockchainin aşırı yükündeki artışa rağmen “Hayatta Kalma” mücadelesi veriyor. Cardano (ADA), ağ etkinliği için tüm zamanların en yüksek seviyeleri ile Kasım ayından bu yana bir blok boyutu artış gösteriyor. Cardano Blockchain Insights’a göre, 14 Ocak’ta blockchain yükü arttı. Artan ağ talebini karşılamak için Cardano, iki ay önce blok boyutunda %12,5 artış gerçekleştirildiğini duyurdu.

Günlük grafikte, Cardano‘nun (ADA) fiyatı 9 Kasım’da yaptığı ATH’ye göre %60’tan fazla değer kaybetti. Söz konusu seviyeden yükselen trend çizgisi, boğalar için güçlü bir direnç bariyeri görevi üstleniyor

ADA yatırımcıları 18 Ocak’ta trend çizgisini test etti ancak orada kalmayı başaramadı ve 22 Ocak’ta tüm zamanların en düşük seviyelerini 0,923 dolarda test etti. Momentum osilatörü günlük bağıl güç endeksi (RSI) 38 seviyesinde işlem görüyor ve bu da çiftteki düşüş eğiliminin devam ettiğini ortaya koyuyor. Öte yandan, fiyat 1,018 dolar seviyesini koruyabilirse kripto para için 1,40 dolar seviyeleri beklenebilir.

coingape


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Binance

Yorumlar kapalı.

instagram volgers kopen volgers kopen buy windows 10 pro buy windows 11 pro

Bizi Takip Edin