featured

Ethereum tüm zamanların en yüksek seviyesinden sadece 100 Dolar uzakta – Altcoin yorumları

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto Para Haber – Bu haftaki Bitcoin ve altcoin yorumlarının nasıl olduğu bu yazıda verilecektir.

Bitcoin

Bitcoin (BTC), tüm zamanların en yüksek fiyatı olan 69.000 dolara ulaştığı 10 Kasım’dan bu yana azalan bir direnç çizgisinde devam ediyor.

Çizgi şu anda 0,382 Fib geri çekilme direnç seviyesi olan 59.300 dolarlık direnç alanında. Bunun üzerinde yaşanacak bir kırılma, kısa vadeli düzeltmenin tamamlandığını doğrulayacaktır.

Grafik incelemelerinde uzun vadede BTC’nin yükselişte olabileceği görülüyor.

En gözde altcoin Ethereum

BTC’ye benzer şekilde, Ethereum (ETH) da 10 Kasım’da tüm zamanların en yüksek fiyatına ulaştığından beri azalan bir direnç çizgisinde ilerliyor. Fakat, BTC’den farklı olarak ETH direnç çizgiden ayrılmayı başardı. En gözde altcoin olan Ethereum şu anda ise tüm zamanların en yüksek değeri olan 4.868 dolara doğru ilerliyor.

Herhangi bir kırılma olursa, kripto para biriminin bir sonraki direnç seviyesi 5,452 dolarda olacak.

ETH/BTC oranı yükselişe geçiyor. Bu da ETH’nin yakın gelecekte BTC’den daha iyi performans göstereceğini gösteriyor.

XRP

Gözde altcoinlerden biri olan XRP, 10 Kasım’dan bu yana azalan bir paralel kanal içinde işlem görüyor. Bu tür kanallar genellikle düzeltici hareketler içerir. Bu da sonunda bir kırılmanın bekleneceği anlamına gelir.

Eğer bu kırılmalardan biri gerçekleşirse, en yakın direnç seviyesi 1,06 dolar ile 1,11 dolar arasında olacaktır.

NEAR

Bir diğer altcoin NEAR ise 13.23 dolar seviyesine ulaştığı 26 Ekim’den bu yana düşüşte.

28 Kasım’da, 7.53 dolara düştükten sonra bir sıçrama yaşamıştı. Sıçrama artan paralel bir kanalın destek çizgisini doğrulamış oldu. Altcoin NEAR,bu çizginin üzerinde işlem gördüğü sürece yükseliş trendi bozulmadan kalacaktır.

Kanalın ortasının geri alınması, yaşanacak bir kırılmanın muhtemel olduğunu düşündüren bir yükseliş işareti olabilir.

MANA

MANA, 10 Kasım’dan bu yana artan bir destek çizgisiyle birlikte yükselişte. Bu, 25 Kasım’da tüm zamanların en yüksek fiyatı olan 5,90 dolara yükselmesine sebebiyet verdi.

Ancak son zamanların gözde altcoini o zamandan beri düşüyor. Yükselen destek çizgisinden düşme riskiyle karşı karşıya. Eğer düşüş yaşanırsa 3.70 dolar olan en yakın destek alanına kadar düşebilir.

LSK

LSK, ağustos ayının sonundan bu yana artan bir destek çizgisiyle birlikte yükselişte. Bu altcoin yakın zamanlarda, 29 Eylül ve 19 Kasım’da hatta geri döndü.

Token ayrıca 3.80 dolar seviyesindeki dirençle karşı karşıya. Yükselen destek çizgisi ile birleştirildiğinde bu, yükseliş modeli olarak kabul edilen yükselen bir üçgen oluşturur.

Oradan yaşanacak bir kırılma, tokeni 5,50 dolar seviyesi ile ağustostan sonraki en yüksek seviyelerine doğru götürecektir.

XLM

LSK’ya benzer şekilde, XLM de artan bir destek çizgisini takip ediyor. Bu altcoin 20 Temmuz tarihinden  beri bu çizgide.

0,425 dolarlık direnç alanıyla birleştirildiğinde yükselen bir üçgen modeli oluşturuyor.

Modelin tüm yüksekliğini kat eden bir kırılma, altcoin XLM’yi 0,60 dolar seviyesine kadar götürür.

beincrypto


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.

Binance

Yorumlar kapalı.

instagram volgers kopen volgers kopen buy windows 10 pro buy windows 11 pro

Bizi Takip Edin