Ethereum fiyat analizi: ETH 1.300 doların altında, daha fazla düşmeye hazır mı?
Ethereum fiyat analizi: ETH 1.300 doların altında, daha fazla düşmeye hazır mı?

Ethereum fiyat analizi: ETH 1.300 doların altında, daha fazla düşmeye hazır mı?

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto Para Haber – Ethereum fiyat analizi, 1.300 dolarlık destek tutulamadığı için bugün düşüş gösteriyor. Destek seviyesi ihlal edildiğinden, ETH’nin gece boyunca düşmeye devam etmesini ve gelecek hafta başında 1.250 doları test etmesini bekliyoruz.

Ethereum price analysis: ETH breaks $1,300, ready to drop further? 1

Genel kripto piyasası son 24 saatte kırmızıda işlem gördü. Lider Bitcoin %0,61, Ethereum %2,29 kaybetti. Bu arada, piyasanın geri kalanı da benzer satış baskısıyla hareket etti.

Son 24 saatte Ethereum fiyat hareketi: Ethereum düşüşte

ETH, 1.289 ila 1.328 dolar aralığında işlem gördü ve bu aralık, son 24 saat içinde hafif bir oynaklık olduğunu gösteriyor. İşlem hacmi %38,63 azalarak toplam 6.82 milyar dolar olurken, toplam piyasa değeri 158.73 milyar dolar civarında ve bu da %17,1’lik pazar hakimiyeti anlamına geliyor.

ETH 4 saatlik grafik: Hedef 1.250 dolar mı?

4 saatlik grafikte, satış baskısı henüz azalmadığı için Ethereum fiyat hareketinin 1.300 dolarlık destekten ayrılmak istediğini görebiliriz.

Ethereum price analysis: ETH breaks $1,300, ready to drop further?

Ethereum fiyat hareketi son günlerde 1.350 dolar direncinin altında yatay işlem gördü. Daha önce, ETH fiyatı ciddi kırılmalar yaşamadı ve fiyat hareketi 1.250 ila 1.400 dolar arasında seyretti.

Genel olarak, ayın geri kalanı için net bir yön belirlenmediğinden bu alanın üstünde veya altında fiyat kırılmasına ihtiyaç var. Şu anda, 1.350 dolarlık direnç ETH’yi tekrar tersine çevirdi ve son birkaç gün içinde istikrarlı bir düşüşe yol açtı.

Ethereum fiyatı 1.300 dolarlık desteği çoktan ihlal ettiğinden, yakında daha fazla düşüş yaşanmasını bekliyoruz. Muhtemelen ETH, önümüzdeki hafta başlarında 1.250 dolarlık desteği aktif olarak hedefleyecek ve bu destek kırılırsa, Ekim ayının sonlarında çok daha fazla düşüşe yol açacak.

Ethereum fiyat analizi: Sonuç

Son 24 saat içinde 1.350 dolarlık dirençten önemli bir düşüş gördüğümüz ve aktif olarak test edilen 1.300 dolarlık destekten dolayı Ethereum fiyat analizi bugün düşüş gösteriyor. Bu nedenle, ETH’nin gece boyunca daha fazla düşerek 1.250 dolara gerilemesini bekleyebiliriz.

cryptopolitan


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Binance

Yorumlar kapalı.

Bizi Takip Edin