featured

Dogecoin fiyatı, beklentileri karşılarsa yüzde 15 artabilir…

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto Para Haber – Dün yaptığımız haberde de belirttiğimiz gibi Dogecoin fiyatı, önemli bölgede kalabildi. Günlük kapanışın iyi yerde gelmesi şu an fiyatı biraz daha yukarı taşıdı. 

0.0625$ seviyesinde işlem gören Dogecoin fiyatı, konsolidasyonu dar bir aralıkta sürdürüyor. Bununla birlikte, daha düşük zaman dilimi grafiği, alıcıların bir toparlanma rallisi oluşturmasına yardımcı olan bir yükseliş tersine dönüş modeline dönüşüyor.

DOGE/USDT çifti, Ağustos üçüncü hafta satışlarının ortasında %32.4’lük bir düşüşe tanık oldu. Meme coin, Haziran-Ağustos toparlanmasının %75’ini hiçe sayarak 0,06$ psikolojik desteğe düştü. 0,065 dolar ile 0,06 dolar arasında dar bir konsolidasyon oluşturdu.

Dogecoin fiyatı nasıl hareket edecek?

Dört saatlik zaman çerçevesi grafiği, dar konsolidasyonu yuvarlayan bir alt modele şekillendiriyor. Teknik kuruluma göre, bu yükseliş eğilimi, alıcıları 0,06 dolarlık destekten geri dönmeye teşvik edecektir.

Bu nedenle, 0,065 dolarlık dirençteki boyun çizgisi direncinden yükseliş kırılması gösterebilir. Bu da yükseliş momentumunu hızlandıracak ve toparlanma rallisinin yeniden başladığının sinyalini verecektir. Dogecoin fiyatı kopuş sonrası ralli, 0.075$ işaretine ulaşmak için %15 daha yukarı itebilir.

Gbextr

Aksine yönde ise yeni destekleri deneyebilir. Satıcılar 0,065 $ işaretini savunmaya devam ederse, DOGE fiyatı 0,06 $’ lık alt desteği kırmakla tehdit edecektir. 

Teknik gösterge

  • RSI göstergesi (4-saat): Günlük RSI eğimi, altta yatan yükseliş eğiliminde büyümeyi gösteren yuvarlanan bir dip formasyonunun oluşumu sırasında belirgin bir yükseliş sapması gösterir. 
  • EMA’lar: 0.065$ işaretinde dalgalanan 20 günlük EMA ters çevrilmiş direnci, bu bariyerin reddetme gücünü artırır.
  • Direnç seviyeleri – 0,065 dolar ve 0,075 dolar
  • Destek seviyeleri – 0,06 dolar ve 0,05 dolar

coingape


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan, Twitter hesabımızdan ve YouTube kanalımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Binance

Yorumlar kapalı.

Bizi Takip Edin