Terra Classic yeniden atağa kalktı: 400 milyon dolarlık değerini tekrar korudu

Dikkat! USTC sonrasında sıra Terra Classic’te: Yükselişler peş peşe geliyor

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto Para Haber – Mayıs ayının çöküş şampiyonu olan Terra’nın varlıkları sessiz sedasız yeniden gündeme geldi. Gündeme gelmelerindeki en büyük etken ise fiyatlanmaları oldu. Özellikle eski UST olarak da bilinen Terra Classic USD son iki gündür ciddi bir pump hareketi yaptı. Kimsenin beklemediği bir anda yukarı doğru ivmelendi. 

Terra Classic (LUNC) HODLers, 27 Haziran sabahı, ‘Anonim’ olarak bilinen hacker eylemci grubunun Do Kwon’un suçlarını araştığını söyledi.

USTC/USD paritesi

Özellikle, ‘Anonim grup, dünya çapındaki hükümetlerde ve büyük şirketlerde hackleme ve yolsuzluğu ifşa etme konusundaki popülerliği ile ün kazandı. Hacker aktivist grubu şimdi Terra kurucusunu LUNA ve UST kazasıyla ilgili olarak araştırmayı planlıyor.

Bu araştırma haberinin gelmesiyle birlikte ilginç bir şekilde Terra’nın Luna Classic ve Terra Classic varlıkları çıkış gösterdi.

LUNC/USD paritesi

Terra Classic, artışıyla yeniden gündemde

LUNC, son 24 saat içinde %20’lik bir ralli yaptı. Son günlerde hem USTC hem LUNC ön plana çıktı. LUNC, Terra blok zinciri çatalından bu yana önemli bir yükselişi sürdürmek için mücadele etti.

Bununla birlikte, MFI 23’ten 75.72’ye yükseldi. Terra Classic’in güçlü yönü ağır birikimle desteklendi. Fiyat %50 RSI seviyesinin üzerine çıkana kadar ilerledi.

Gbextr

LUNC yükseliş performansını koruyabilir mi?

En son artışın geçici olup olmayacağını saptamak oldukça zor. Do Kwon’un eylemlerinden zarar gören LUNA sahipleri için adalet sözü vermişti. Ancak hack grubu, yatırımcıların kayıpları için tazminat alamayabileceği konusunda uyardı. 

Hacim ve piyasa değeri okuması, Anonymous grubu tarafından yapılan duyurunun LUNC’un olumlu fiyat hareketiyle sonuçlandığını teyit ediyor.

Bununla birlikte, balinalar metriği tarafından tutulan arz bir artış kaydetmedi. Bu, birikimin çoğunun bireysel yatırımcılar tarafından körüklendiği anlamına geliyor.

ambcrypto


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan, Twitter hesabımızdan ve YouTube kanalımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Binance

Yorumlar kapalı.

Bizi Takip Edin