Kripto Ethereum
Kripto Ethereum

Dev yatırım firması, Bitcoin ve Ethereum için hedeflerini açıkladı!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto Para Haber –  Cathie Wood tarafından yönetilen varlık yönetim şirketi ARK Invest, Bitcoin’in 1 milyon dolara ulaşacağını iddia etti.

New York merkezli yatırım evi, önde gelen kripto para biriminin 2030’da bu dönüm noktasına ulaşabileceğine inanıyor. Dünyanın ikinci en büyük kriptosu Ethereum da, şirkete göre önümüzdeki on yılda piyasa değerini 20 trilyon dolara çıkaracak.

ARK Invest, Bitcoin’in 2030’a kadar 1 milyon doları göreceğini düşünüyor

ARK Invest, Bitcoin ve Ethereum için oldukça pembe bir tablo sunan “Big Ideas 2022” başlıklı bir rapor yayınladı. İlk dikkatimizi çeken, firmanın ilk iki kripto para birimine ilişkin tahminleri oldu.

Rapor, 2030 yılına kadar Bitcoin’e 1 milyon dolarlık bir fiyat etiketi veriyor. ARK analistleri, büyük BTC sahiplerinin çoğunun olgunlaştığını ve varlığı uzun süre elde tutmaya odaklandıklarını belirtiyor. Raporlar Bitcoin’in Blockchain ölçümlerine işaret ediyor.

Bitcoin fiyatının büyüme potansiyeli hakkında yorum yapan ARK stratejisti Yassine Elmandjra şunları söyledi:

“Bitcoin’in piyasa değeri hala küresel varlıkların bir kısmını temsil ediyor ve ulus devletler bunu yasal para birimi olarak kabul ettikçe ölçeklenmesi muhtemel. Tahminlerimize göre, Bitcoin’in fiyatı 2030 yılına kadar 1 milyon doları geçebilir.”

Bitcoin şu anda 38.256,81 dolar değerinde. BTC sonunda 1 milyon dolara ulaşırsa, bugün kripto para birimini satın alan herkesin yatırımlarından 25 kat getiri elde edeceği anlamına gelir.

ARK Invest, dünyanın finansal sistemindeki artan rolü nedeniyle Bitcoin’in uzun vadeli potansiyelinden emin.

Ethereum’un piyasa değeri 20 trilyon doları aşacak iddiası

Ethereum’a gelince, ARK analistleri piyasa değerinin 20 trilyon doları aşmasını bekliyor. Bu, Ethereum’un fiyatını ETH başına yaklaşık 170.000 dolarlık bir fiyata getirecek. Rapor, Ethereum’un ağırlıklı olarak ev sahipliği yaptığı akıllı sözleşmelerin geleneksel finansal çözümleri geçmeye başladığını belirtiyor. Kripto para birimi aynı zamanda 123 trilyon dolarlık küresel para arzının büyük bir kısmını toplamaya da hazır.

Analistler, “Araştırmamıza göre, Ethereum birçok geleneksel finansal hizmeti yerinden edebilir ve yerel tokeni Ether, küresel para olarak rekabet edebilir.” diye yazdı.

zycrypto


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Binance

Yorumlar kapalı.

instagram volgers kopen volgers kopen buy windows 10 pro buy windows 11 pro

Bizi Takip Edin