Bu meme coin'deki balina aktivitesi yüzde 103 arttı! Fiyatı ne bekliyor?
Bu meme coin'deki balina aktivitesi yüzde 103 arttı! Fiyatı ne bekliyor?

Bu meme coin’deki balina aktivitesi yüzde 103 arttı! Fiyatı ne bekliyor?

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto Para Haber – WhaleStats cüzdan takip hizmeti tarafından sağlanan verilere göre, en büyük cüzdanlar arasında Shiba Inu’nun ortalama aktivitesi iki katına çıktı ve bu da balinaların meme coin’e olan ilgisini kaybetmediğini gösteriyor.

Artan ortalama bakiye, büyük olasılıkla hem kripto para biriminin hem de altcoin piyasalarının toparlanmasına ve Metaverse hakkında ek ayrıntıların yayınlanmasına bağlıdır. Ancak, düşüşte bile balinalar aktif olarak SHIB satın alıyordu.

Daha önce bildirdiği gibi, balinalar yakın zamanda yaklaşık 10 milyon dolar değerinde 470 milyardan fazla Shiba Inu tokeni satın aldı. Bu tür büyük satın alma etkinlikleri, Shiba Inu’nun 1.2 milyar dolar değerinde Ethereum balinaları arasında ikinci en büyük holding olarak birinci sıraya ulaşmasını sağladı.

Shiba Inu chart

Büyük cüzdanlar SHIB’e yöneliyor!

Ancak pazarın toparlanmasına ve daha iyi yatırım koşullarına rağmen, Shiba Inu’nun balina adresleri üzerindeki toplam değeri geçen yıldan bu yana artmadı. Yazının yayınlandığı sırada, SHIB fiyatı 1 Mart seviyelerinde kalıyor ve bu seviye hâlâ Aralık ve hatta Ocak seviyelerinin altında.

Meme coin’deki bu kadar güçlü bir değer düşüşü, kârlılıkta önemli bir düşüşe ve pazardaki talebin azalmasına neden oldu. 2021’den bu yana, toplam balina varlıkları 1.8 milyar dolardan 1.1 ila 1.4 milyar dolar aralığına düştü.

Ancak kripto pazarındaki en son ralli sayesinde Shiba Inu, değerini yaklaşık %30 artırdı ve kârlılığı %45’e yükseldi, bu da pazarın neredeyse yarısının dijital varlıktan kâr ettiğini gösteriyor.

u.today


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Binance

Yorumlar kapalı.

instagram volgers kopen volgers kopen buy windows 10 pro buy windows 11 pro

Bizi Takip Edin