Bu altcoin bugün %32 arttı! Yükseliş devam edecek mi?
Bu altcoin bugün %32 arttı! Yükseliş devam edecek mi?

Bu altcoin bugün %32 arttı! Yükseliş devam edecek mi?

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto Para Haber – Altcoin Tezos yeni haftaya yükselişle başladı. Belirsiz piyasa hissiyatı devam ederken kripto para fiyatı XTZ fiyatında kademeli bir artış gösteriyor. Ayrıca, altcoin fiyatı 1,65 doları aşarak alıcıların yeni bir yükselişe hazır olduğunu gösteriyor.

Altcoin için önemli noktalar

  • Altcoin 20 günlük süre, XTZ fiyatına sürekli destek sunuyor.
  • XTZ 1,65 dolar desteğinin altında kapanan günlük mum, yükseliş teorisini geçersiz kılabilir.
  • Tezos gün içi işlem hacmi, %190’lık bir artışa işaret ederek 118,4 milyon dolar değerindedir.

Haziran ayının ikinci haftasında sert bir düşüşün ardından XTZ/USDT paritesi 1,2 dolardan geri döndü. Kripto piyasasındaki belirsizliğin ortasında altcoin, fiyat tablosunda yeni bir yükseliş oluşturan yavaş ama istikrarlı bir ralli gösterdi.

Ayrıca, devam eden ralli, XTZ fiyatı 1,326 dolarda destek buldu ve yükseliş altcoini 1,65 dolarlık direnci kırmasıyla %27,23 daha fazla yükseltti.

Bugün, XTZ fiyatı %4,5 arttı ve 1,65 dolar direncinden kesin bir çıkış gösteriyor. Ayrıca, hacimdeki önemli bir artış yatırımcıların bu yükseliş eğilimine olan güçlü ilgisini gösteriyor.

XTZ fiyatı 1,65 doların üzerinde kalabilirse daha yüksek fiyatları hedefleyecek. Sonuç olarak, potansiyel ralli %32-42 yükselerek 2,24 ila 2,4 dolar arasında olabilir. Aksine, XTZ alıcıları kırılan direncin üzerinde kalmayı başaramazlarsa, altcoin Haziran’ın en düşük seviyesi 1,2 dolara düşebilir.

XTZ için önemli seviyeler:

  • Direnç seviyesi: 1,88 dolar ve 2,2 dolar
  • Destek seviyeleri: 1,65 dolar ve 1,32 dolar

coingape

Gbextr

Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Binance

Yorumlar kapalı.

Bizi Takip Edin