in

Bitcoin kabul eden yerler güncel listesi

Bitcoin kabul eden yerler listesi

Türkiyede Bitcoin kabul eden yerler (işletmeler) listesini sizler için derledik. Listede Bitcoin kabul eden yerler’in isimlerini, faaliyet bölgelerini ve internet adreslerini bulabileceksiniz.

Bitcoin kabul ediyor ancak listede adınız yoksa, ya da listede size ait bilgilerin güncellenmesini istiyorsanız info@kriptoparahaber.com adresinden bize ulaşabilirsiniz.


Güncelleme; 25 Temmuz 2018 / kripto para haber

[table id=4 /]

 

Güncellenen liste, tarafımıza ulaşan Bitcoin kabul eden yerler’in verdiği bilgiler ve coinmap.org adresinden alınan veriler doğrultusunda oluşturulmuştur.

6 Comments

Leave a Reply
  1. 3 tane bağlantıyı (Boğaziçi Yağ Market, deftersepeti, Dr. Ali Özgür) denedim, üçünde de kripto para kabul edildiğine dair en ufak bir ibare yok. Ekovizyon haber sitesi ve BTC kabul etmesi için bir sebep yok. Bari listeyi oluştururken en azından siteleri ziyaret etseydiniz…

    • Merhaba,

      Listede bulunan tüm işletmelerde BTC kabul edilmektedir. Web sitelerinde bitcoin ibaresi ya da bir bitcoin ödeme alt yapısı bulunmayabilir. Alışverişiniz sırasında BTC ile ödeme yapabilirsiniz. Ekovizyon, aynı zamanda bir dergi hizmeti vermektedir, ödemelerinizi btc ile yapabilirsiniz. Listenin çoğunluğu tarafımıza yapılan başvuruların incelenmesiyle oluşturulmuş ve kontrolleri yapılmıştır. Zaman içerisinde tarafımıza bildirilmesi durumunda BTC ödemesini iptal eden ya da yeni ödeme almayı kabul eden işletmeler güncellenecektir.
      Teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kripto Para Sektörü 120 Milyar Doları Aştı

MasterCard & Blockchain