youtube
apecoin fiyatı

ApeCoin’de %60 büyüklüğünde bir hareket bekleniyor. Fakat hangi yöne?

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

ApeCoin fiyatı, her iki yönde de %60’lık bir ralliye başlayabilir ve bu yüzden dikkatle izlenmesi gereken bir seviyede bulunuyor. Ancak bazı analistlere göre yükseliş umutları pek gerçekçi durmuyor.

ApeCoin fiyatı tuzak olabilir mi?

ApeCoin fiyatı, konsolidasyon üçgeninin sona erdiğinin erken kanıtlarını gösteriyor olabilir. APE fiyatı, %61.8 geri çekilme seviyesinin üzerinde bir kapanış oluşturamadı. 13.40 dolardaki satış da 8 saatlik grafikte satıcıların bölgesinde yer alıyor. Tüccarlar, yaşanan fiyat yükselişini boğa piyasası olarak okusa da büyük çerçevede aslında ayı piyasasının tuzağına çekilmiş olabilirler.

APE fiyatı, mevcut fiyat hareketini yükseliş olarak okuyan birçok tüccarı yanıltıyor olabilir. Sonuç olarak, ApeCoin fiyatı yatay olarak devam edebilir. Bu nedenle ayılar için en güvenli girişin 10,60 doların altında olacağı düşünülüyor.

Erken davranmak riskli gözüküyor

Bu gerçekleşirse, APE fiyatı kolayca 7 dolara ve potansiyel olarak 4,00 dolara düşebilir. Hacim profilinin, mevcut konsolidasyonun kontrolünün kimde olduğunu destekleyecek hiçbir kanıt göstermediğini belirtmekte fayda var. Bu nedenle, alım satım işlerinde erkenci davranmak çok riski bir hareket olarak görülüyor.

APECOIN 8 Saatlik Grafik

APE/USDT 8 Saatlik Grafik

15.50 USD seviyesi geçilirse %60’lık bir ralli gelebilir

Akıllı paranın stop zararını Dalga C’nin üzerine 15.50 $ ‘a yerleştirmesi muhtemel. Bu seviyenin geçilmesi, düşüş senaryosunun geçersiz olduğunu belirten ilk adım olur. Bu yükseliş olayı gerçekleşirse, yatırımcılar ApeCoin fiyatının 18-20 dolara yükselmesini bekleyebilirler ki bu da ve mevcut APE fiyatından %60’lık bir artışla sonuçlanması anlamına gelir.

fxstreet.com

Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık! Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan, Twitter hesabımızdan ve YouTube kanalımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.

Binance

Yorumlar kapalı.

Bizi Takip Edin