featured

İkilemde kalan AAVE yatırımcıları, bir sonraki hamlelerini yapmadan önce bu verilere göz atmalı!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto Para Haber – DeFi alanında AAVE protokolünün ve token’ının varlığı, piyasaya sürülmesinden bu yana öne çıkıyor. Ve üçüncü güncellemesi ile AAVE, kendisini en iyi kredi protokolü olarak sağlamlaştırdı.

Ne olursa olsun token, henüz emsallerinden daha iyi performans göstermedi. Bu yazının yazıldığı sırada altcoin, piyasa değerine göre 50. en büyük kripto para birimi.

Bir aşağı bir yukarı

%34,45’lik bir ralli, herhangi bir varlığın yatırımcılarının inancını geri kazanması için yeterince iyidir. Ancak AAVE için aynı şey gerçekleştiğinde, altcoin yatırımcıları yüksek likidasyonlara ve 24 saat içinde ani satışlar ile karşı karşıya kaldı.

AAVE grafik

Bu yazının yazıldığı sırada kripto para birimi borsalarının cüzdanları tarafından 23,1 milyon doların üzerinde 350,000 adet AAVE token’ı alındı. Ancak, altcoin’in tarihteki en kötü gününü belirleyen şey bu değil.

Buna yol açan yatırımcıların çaresizliğiydi.

Gbextr

Kripto para biriminin ağ genelindeki arzı, 21 Haziran’ın son 24 saatinde hareket eden toplam varlıkların zararla taşındığını gösteriyor. 66 dolarlık mevcut işlem fiyatı, satın alınan fiyattan çok daha düşük.

Bu, AAVE tarihinde şimdiye kadar kaydedilen en yüksek değer olan toplamda 114 milyon dolarlık arz ile sonuçlandı.

Altcoin’in Uzun Vadeli Sahiplerinin (LTH’ler) ve sadık sahiplerinin varlıkları ile işlem yapmaya başlamaları da yatırımcıların çaresizliğini destekledi.

Ek olarak, kayıp korkusuyla bir yıldan fazla bir süredir token’larını elinde tutan yatırımcılar, satış yapmaya karar verdiler.

Sonuç olarak, bu örnekler AAVE yatırımcılarının uzun vadeli bir oyun için burada olmadıklarının kanıtıdır. 21 Haziran’da yaptıkları gibi, ilk kâr işaretinde pozisyonlarından çıkma olasılıkları daha yüksek.

AAVE V3’e geçecek mi?

Token, protokol şu anda oldukça iyi çalıştığı için V3 pek de etkileyici olmadı. Borçlanma ile ilgili toplam işlem sayısı mevduattan daha az olmakla birlikte artış göstermektedir.

AAVE, V3 istikrarlı bir büyüme göstermeye devam ettiği sürece, yatırımcılar token’ı desteklemekten kaçınsa bile hayatta kalmayı başaracaktır.

ambcrypto

 


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan, Twitter hesabımızdan ve YouTube kanalımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Binance

Yorumlar kapalı.

Bizi Takip Edin