in

Yüzde 91.000 artan popüler altcoin yeni ortaklıklarına devam ediyor

Yüzde 91.000 artan popüler altcoin yeni ortaklıklarına devam ediyor
Yüzde 91.000 artan popüler altcoin yeni ortaklıklarına devam ediyor

Kripto Para Haber – Bu yıl son derece başarılı olan Yearn.finance (YFI), kripto alanına yeni gelen Cover Protocol (COVER) ile ortaklık kuruyor.

Yeni ortaklık

Yearn.finance’ın yaratıcısı Andre Cronje’ye göre, YFI geliştiricileri, başlangıcından bu yana Cover Protocol ekibiyle çalışıyor ve şimdi resmi olarak birleşecekler.


“Tek olarak birlikte çalışan iki ekip, halihazırda devam etmekte olan işi optimize etmeye, geliştirmeye ve büyütmeye yardımcı olacak. Cover, Yearn ürün paketi ve bir bütün olarak DeFi için kapsam sağlayıcısı haline geliyor.”

Kimler tarafından kullanılabilir

Cronje’ye göre Cover Protocol  sermaye sağlamak için ücret kazanmak isteyen likidite sağlayıcıları ve belirli bir protokolde algılanan risk üzerinden kar elde etmek isteyen tahmin piyasası kullanıcıları tarafından kullanılabiliyor.

Yearn içerik oluşturucusu Cover’ın sona ermeden sürekli koruma sağlayacak bir daimi kapsama modeli geliştirdiğini vurguluyor.

CoinGecko’ya göre, sigorta protokolünün yönetim tokenı COVER, yazı yazılırken 522,27 dolardan işlem görüyor ve son yedi günde yaklaşık %120 arttı.

Cronje, yearn.finance’ın yönetim jetonu YFI’nin Temmuz ayı ortalarında piyasaya sürülmesinden bu yana değer kazanmasının ardından kripto çevrelerinde ün kazandı. CoinGecko’ya göre token 31.65 $’dan  28.890 $’a çıktı ve yaklaşık %91.000 artış gösterdi.

COVER’ın arzına bakıldığında 90 bin adet olduğu görülüyor. YFI’nın arzı ise 30.000

dailyhodl


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bitcoin kritik destek seviyesiyle flört halinde: Sırada yükseliş mi var?

Bitcoin ve altcoinlerde son durum, günün en çok kazandıranları, dikkat çeken gelişmeler: 4 Aralık kripto para piyasa analizi

Operatörü el değiştiren popüler token 24 saatte sert yükseldi!

Operatörü el değiştiren popüler token 24 saatte sert yükseldi!