in

Yüzde 138.000 artış gösteren popüler altcoinin yaratıcısı bu DeFi projesini destekliyor

Yüzde 138.000 artış gösteren popüler altcoinin yaratıcısı bu DeFi projesini destekliyor
Yüzde 138.000 artış gösteren popüler altcoinin yaratıcısı bu DeFi projesini destekliyor

2020 yılında dudak ısırtan bir performans gösteren bir DeFi koininin yaratıcısı olan Andre Cronje, şimdi yeni bir merkezi olmayan finans (DeFi) projesini destekliyor.


Proje hangisi?

Bir Medium gönderisinde, tartışmalı SAFE tokenının yaratıcısı Alan, şu anda yeni bir markayla alana döndüğünü söylüyor ve Andre Cronje’nin desteğini aldığını iddia ediyor.

SAFE, verim çiftçilerini (yield farmer) korumaya alan bir sigorta protokolünün yönetim tokenı. CoinGecko’ya göre, DeFi varlığı iki gün sonra 166 dolara düşmeden önce 14 Eylül’de 4.438 dolara kadar yükseldi. SAFE yaratıcısı, hatalar yaptığını kabul ettiği için fiyattaki çöküşün ana sorumlusu gibi görünüyor. Konuyla ilgili açıklama yapan SAFE yaratıcısı şöyle diyor:

“SAFE’nin yaratıcısı olarak, SAFE token lansmanını ele alırken hatalar yapıldığını kabul ediyorum. Eylemlerimin tüm sorumluluğunu üzerime alıyorum ve kabul ediyorum. Benden başka hiç kimse suçlanmamalı. Olumsuz etkilenen iletişim kurduğum herkesten özür dilerim. Üretim ortamında test yapmak her zaman eğlenceli olmuyor ve olumlu sonuçlar vermiyor tabi ki. “

Cronje’nin desteği

Alan şu anda SAFE’i COVER protokolü olarak yeniden markalaştırıyor ve Cronje’nin ona 25.000 dolarlık bir hibe ve başlamasına yardımcı olmak için beş Ethereum verdiğini söylüyor. Cronje aynı zamanda proje danışmanı olarak da görev yapacak. Alan, COVER ile geçmişteki hataları tekrarlamayacaklarını söylüyor ve şu yorumu yapıyor:

“SAFE’in ilk lansmanı olgunlaşmamış olduğundan, protokolü sıfırdan yeniden oluşturuyor ve COVER olarak yeniden markalaştırıyoruz. COVER protokolü, kullanıcıları için tamamen merkezi olmayan bir protokol. Ölçeklenebilir bir platformda herhangi bir şey karşılığında teminat alınıp satılmasını sağlayacak. Benzersiz modelimiz, platform başına içerik derinliği konusunda herhangi bir sınırlama getirmediğinden, Curve ve Aave gibi milyarlarca toplam değeri kilitlenmiş platformların bile anlamlı bir içeriğe sahip olmasını sağlıyor.”

Alan, 1 Kasım’da COVER beta sürümünü yayınlamayı planlıyor. SAFE token sahiplerinin, beta sürümünden ve “uygun denetimler” tamamlandıktan sonra COVER’a geçebileceğini söylüyor.

Cronje, yearn.finance’ın yönetim tokenı olan YFI’nin Temmuz ayı ortalarında piyasaya sürülmesinden bu yana fiyatta görülen artıştan dolayı, kripto çevrelerinde ün kazandı. Token, 12 Eylül’de 43.678 dolara yükselerek piyasaya sürülmesinden itibaren % 138.000 artış gösterdi.

dailyhodl


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bitcoin 11 bin direncine takılmışken traderlar bu alana hücum ediyor

Bitcoin 11 bin direncine takılmışken traderlar bu alana hücum ediyor

19 Eylül Ethereum (ETH) ve IOTA fiyat analizi: Beklenen seviyeler ve önemli noktalar

19 Eylül Ethereum (ETH) ve IOTA fiyat analizi: Beklenen seviyeler ve önemli noktalar