in ,

İşte analistlere göre yükselme potansiyeli olan güçlü altcoin’ler

Bitcoin ve XRP
Büyük cüzdanlar Bitcoin biriktirmeye devam ederken Ripple da itibar kazanmaya devam ediyor

Kripto para birimi piyasası, özellikle son dönemde piyasadaki olumsuz duygunun yüksek olmasından dolayı dünyada en çok eleştirilen pazar olabilir. Pek çok yatırımcı yakın zamanda öleceği düşünülen altcoin’lerdeki yatırımlarını sonlandırdı. Piyasadaki bazı kripto para birimlerinin övgüye değer çalışmaları ise bu eleştiriyi yalnızca belirli altcoin’lere yöneltti.


Analistler: Bitcoin Private, NEM ve Dogecoin yükselme potansiyeli olan altcoin’ler!

Piyasadaki altcoin’lerin birçoğu, kripto para birimi topluluğundaki önde gelen uzmanlardan ve analistlerden pek çok eleştiri aldı. Aynı şekilde uzmanlar, bu kripto paraların geleceği için büyük endişe dile getirdiler ve yatırımcıları bunlara yatırım yapmaktan kaçınmaları için uyardılar. Bununla birlikte analistlere göre, bazı altcoin’ler kötü performans göstermiyor ve tüm olasılıkları fethetebilir ve onlarla ilgili olumsuz görüşlere rağmen beklentileri aşabilirler. Analistlere göre beklentileri aşmaya ve yükselmeye hazır 3 altcoin’e bir göz atalım:

  • NEM (XEM)
  • Bitcoin Private (BTCP) 
  • Doge (Dogecoin)

Bitcoin Private (BTCP) geçen yıl en çok konuşulan lansmanını yaptı, ancak çoğu için BTCP kötü bir fikirdi. Yetersiz tedarik kontrolleri gibi tartışılan konularla ilgili olarak, birçok analist bunu projeye dahil olanlar için bir rezalet ve saygısızlık olarak tasvir eder. Ayrıca topluluktaki bazı kişiler bu kripto para projesini “güvenilmez” olarak görüyor.

Analistlerin bu altcoin’lerin beklentileri aşabileceğinden şüphesi yok gibi

Ayrıca, şaka para birimi olarak bilinen  popüler kripto para projesi Dogecoin’e karşı çok fazla uzman var. Dogecoin toplumu canlandırırken, birçoğu hala yatırım yapıldığında iyi getiri getiremeyeceğini düşünüyor. Ayrıca, bazıları geçmiş yıllarda projedeki gelişme eksikliğini büyük bir endişe olarak görüyor. Benzer şekilde, uzmanların ekip performansını başarısız olarak gördüğü XEM’de Dogecoin’le aynı durumda. Birçok siber saldırı, kolay saldırılara açık olması ve XEM’i çevreleyen diğer sorunlar, bu altcoin’i alıcılar için kötü bir seçenek haline getiriyor.

BTCP ilk 100 kipto para listesinden çok uzakta olabilir, ancak analistlere göre artma potansiyeli olan bir kripto para. Dogecoin 29. sırada ve XEM ise ilk 100 kipto para listesinde 23. sırada. Genel olarak analistlere göre, devam eden ve planlanan gelişmelere, listelemelere ve son piyasa trendlerine bakarak, bu kipto paraların önünde parlak bir gelecek var. Analistlerin bu kipto paraların beklentileri aşabileceğinden şüphesi yok gibi….

Zycrypto

En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler, tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yapıyor olduğunuz yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım, nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SEC’den ilginç Bitcoin, Ethereum ve Ripple hamlesi geldi

SEC’den ilginç Bitcoin, Ethereum ve Ripple hamlesi geldi

Bitcoin tarihinde bir ilk: Fiziksel teslimli Bitcoin vadeli işlemleri başlatılıyor

Bitcoin tarihinde bir ilk: Fiziksel teslimli Bitcoin vadeli işlemleri başlatılıyor