Binance
DOGE Transfer
Binance

Yeni Balina Robinhood’dan 16 Milyon Dolar Değerinde DOGE Transfer Etti

service service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto para haber – Robinhood’dan 16 Milyon Dolar Değerinde DOGE Transfer Edildi.  Blockchain takip ve analiz platformu Whale Alert, 16.052.287$ değerinde 253.419.377 adet Dogecoin’in Robinhood’dan bilinmeyen bir cüzdana aktarıldığını duyurdu. Bu transfer, Dogecoin’in piyasadaki dalgalanmalar karşısında gösterdiği olağanüstü dayanıklılığın arka planında gerçekleşti.

DOGE Boğa Sinyali mi Veriyor?

Bu hareket DOGE’nin dalgalanmaya rağmen, piyasa duyarlılığına meydan okuma ve bir kez daha yukarı doğru fiyat hareketleri başlatma kapasitesini sergiliyor olabilir. Bu proaktif duruş, Dogecoin’in sürekli popülerliğini ve dikkatleri yeniden üzerine çekme becerisini göstermekte ve kripto para piyasasında kayda değer bir varlık olarak yerini sağlamlaştırmaktadır.

Son tahminlere göre Robinhood, Dogecoin varlıklarını önemli ölçüde artırarak toplam dolaşımdaki arzın dörtte birinden fazlasını oluşturdu. Bununla birlikte, site geçen yıl önemli kayıplar ve 2023 yılına kadar kullanıcı tabanında azalma ile zorluklar yaşamıştı.

Analistlerin Dogecoin’in fiyatının gelecekteki seyrine ilişkin tahminleri genellikle iyimser ve daha fazla büyüme öngörüyor. Özellikle ilgi çekici bir konu, DOGE’nin 2023’ün sonuna kadar 1 doları aşıp aşmayacağıdır.

DOGE 2023 Sonuna Kadar 1 Dolara Ulaşabilir mi?

Dogecoin son 24 saatte yeniden %1,26 artış gösterdi ve yazı yazılırken 0,06347 dolardan işlem görüyor. Net bir artış eğilimi olmasına rağmen, DOGE’nin 0,1$ işaretine ulaşıp ulaşamayacağı ve Ağustos ayı sonuna kadar % 300’lük bir kazanç sağlayıp sağlayamayacağı hala belirsiz. Bununla birlikte, Dogecoin’in uzun vadeli uygulanabilirliğine ilişkin olarak aleyhtarlar tarafından ortaya konan savunmalardan biri, katkıların ve bağışların ötesinde henüz net bir ekosisteminin olmamasıdır.

Dogecoin’in piyasa dalgalanmalarını yönetme ve cazibesini koruma kapasitesi, sürekli değişen bu kripto para ekosisteminde hala büyüleyici. Tüm gözler, esneklik ve uyarlanabilirlik sergilemeye devam ettiği için bu meme coin tabanlı dijital varlığın gelecekte nasıl performans göstereceğine odaklanmış durumda.

Yazının yazıldığı dakikalarda Dogecoin market hacmi 8.93 milyar dolar, 24 saatlik işlem hacmi ise 348milyon dolardır. Perşembe gecesi yaşanan genel kripto para çöküşünün ardından son 24 saatte toparlanma belirtileri gösterse de sonraki günlerdeki işlem performansı için genel kripto para piyasalarını takip etmekte fayda vardır.

Dogecoin, piyasa değerine göre en büyük kripto paralar sıralamasında (ADA) Cardano’nun hemen ardında sekizinci sırada yer almaktadır.

coingape

Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan, Twitter hesabımızdan ve YouTube kanalımızdan takip edebilirsiniz.


DOGE Transfer yazısı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.

 

 

Binance

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin
%d blogcu bunu beğendi: