in ,

XRP güne yüzde 20 yükselişle başladı… İşte nedeni

Ripple dev ortaklığı duyurdu: Anlaşma 120 ülkeye yayılacak!
Ripple dev ortaklığı duyurdu: Anlaşma 120 ülkeye yayılacak!

Ripple tokeni XRP, piyasadaki diğer pek çok token gibi olumlu fiyat hareketlerine sahne oluyor. Bu arada ABD’den ve diğer piyasalardan kripto paralar için iyi haberler gelmeye devam ediyor. XRP’nin ise güne yüzde 20 artışla başlayıp 40 senti test etmesiyle başladığını gördük.

Coinbase, New York sakinlerinin artık XRP’yi web ve mobil platformlarında depolayabildiğini ve takas edebileceğini açıkladı.

New York sakinleri finansal kuralların daha katı olması nedeniyle Coinbase ile sınırlı işlevselliğe sahipti. XRP onayının bu yüksek nüfuslu şehir tarafından memnuniyetle karşılandığı görülüyor.  Ayrıca XRP’nin kullanılabilirliğindeki artış, diğer coinlere olabilecek talep artışını da tetikleyebilir.

Buna ek olarak, Alman borsası Boerse Stuttgart, müşterilerinin artık Litecoin (LTC) ve XRP’ye dayalı Borsa İşlem Bonolarını (ETN) alıp satabildiklerini açıkladı.

Boerse Stuttgart’taki Blue Chips & Funds Trading Direktörü Jürgen Dietrich’in görüşleri şu şekildeydi:

Kripto paralara çok fazla ilgi var. Bu ETN’ler, Almanya’daki yatırımcıların iki önemli kripto para olan Litecoin ve XRP’nin gelecekteki fiyat gelişmelerini, ilk defa borsada işlem gören menkul kıymetler aracılığıyla izlemelerine olanak sağlayacak.

Özellikle yükselen piyasa döneminde bu tür önemli gelişmeler, diğer zamanlardan daha fazla olumlu etkiye sahip olduğu için XRP gibi önemli altcoinlerin fiyatında yüksek sıçramalara neden oluyor.

Son gelişmeler ile 40 senti gören XRP’nin yazımız yayına hazırlanırken 0,3849 dolar seviyesinde ve oldukça volatil fiyat hareketlerine sahne olduğunu gördük.

investinblockchain

En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.Yazı içeriğindeki bilgiler, tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yapıyor olduğunuz yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım, nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0
kripto para

Kripto para piyasaları güne nasıl başladı? ilk 10 kripto para 14 Mayıs kritik seviyeleri

Google’ye göre, Bitcoin, Ariana Grande, Kim Kardashian ve Donald Trump'tan daha iyi performans gösteriyor

Bitcoin arama trendleri hızla yükseliyor: Kripto paralar yine her yerde konuşulmaya başladı