in ,

XRP artık Binance’da Euro’ya karşı işlem görecek

XRP artık Binance 'da Euro’ya karşı işlem görecek - Kripto Para Haber
XRP artık Binance 'da Euro’ya karşı işlem görecek - Kripto Para Haber

Malta merkezli ve dünyanın en büyük kripto para borsalarından biri olan Binance, Euro (EUR) ile altı yeni fiat ticaret çifti eklediğini açıkladı. Kullanıcıları, 3 Ocak’tan itibaren Avro Bölgesi para birimi üzerinden Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve XRP (XRP) ile işlem yapabilecekler.

Bu şekilde kripto para borsası, mevcut kripto-fiat ticaret seçenekleri listesini agresif bir şekilde genişletmeye devam ediyor. Hatırlayacağınız üzere kripto borsası, bu desteğinden önce Türk Lirası (TRY) ile yeni fiat çiftlerini hizmete sunmuştu. Binance, Rus Rublesi (RUB) ve Ukrayna Grivnası (UAH) listelendikten sonra gizlice Euro’ya da destek ekledi.

Bu noktada, başlangıçta lider kripto-kripto ticaret platformu olarak öne çıkan borsanın artık neredeyse tüm büyük fiat para birimlerini desteklediğini görüyoruz. Böylece kripto çiftleri yanında fiat-kripto ticaretine de hız veren Binance, bu alanda da pastadan pay almak istiyor ve bu bağlamda dikey büyümesine devam ediyor.

u.today


Buraya tıklayarak Binance borsasında yüzde 15 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açabilirsiniz!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler, tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yapıyor olduğunuz yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım, nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Telegram

Telegram, ICO finans raporlarını SEC ile paylaşmayı reddediyor

Ripple piyasaya 1 milyar XRP daha sürdü! Fiyat ne durumda?

Ripple’ın tecrübeli yazılım mühendisi Evan Schwartz’i istifa etti, XRP ise olumsuz bölgeye indi