in ,

XLM Fiyat Analizi: Düşüş trendinden ne zaman çıkacak?

XLM Fiyat Analizi: Düşüş trendinden ne zaman çıkacak?
XLM Fiyat Analizi: Düşüş trendinden ne zaman çıkacak?

Kripto Para Haber Bu yazımızda Stellar’ın (XLM) güncel durumu ve nasıl bir yol izleyebileceği hakkında genel bilgi vereceğiz. Aşağıda da özet niteliğinde maddelere göz atabilirsiniz:

  • XLM fiyatı art arda üç günlük bir kayıp serisinde.
  • Genel piyasa hareketliliğinden etkileniyor.
  • XLM için daha fazla olumsuzluk gelebilir çünkü şu anda 0.195 $’a kadar bir desteği bulunmuyor.

XLM geçen hafta sonu toparlanmaya çalıştı. Pazar günü, alıcılar düşüş trendinin en üst kısmında kalması için yüklü miktarda alım gerçekleştirdiler.


Fakat pazartesi gününden itibaren satıcılar, aşağı yönlü trend kanalının uzun süre devam edeceğini  düşündükleri için ve satıcıların baskın durumda hareket ettiği için düşüş trendinden çıkma girişimi başarısız olmuştur.

XLM ağır satış baskısı yaşıyor

Yatırımcılar tarafından ortaya atılan yanlış kararlar sonucu her geçen gün hacim kaybetmeye devam ediyor. Bitcoin, Ethereum da  düşmeye devam ediyor bu sebeple başta XLM olmak üzere tüm altcoinler bu durumdan etkileniyor ve düşüşe geçiyor.

XLM satıcıları, alıcılara karşı güçlü miktarda baskısı sonucunda, 22 Haziran’daki en düşük seviye ile aynı hizada olan 0.195 $’a seviyesine kadar gerileyebilir.

Kısa vadeli yatırımcıların şu zamanlarda dikkatli olması gerekir. Satıcıların bariz üstünlüğünü kabul etmeleri gerekiyor.

Aynı zamanda, pozitif bir artış için, 950 SAT ve 1000 SAT şimdilik ana direnç seviyeleridir, ancak 650 SAT ve altına olası bir düşüşten önce 700 SAT’deki önemli desteği yeniden test edebilir.

Uzun vadeli yatırımcılar önce $ 0,195 doğru bu trend kanalının tamamlanmasını beklemesi gerekir. XLM fiyatı azalan trend kanalından çıkabilirse, önümüzdeki aylarda 0.3035$’a doğru bir yeniden ulaşması mümkün olabilir.

Kısa Analiz

Direnç seviyeleri: 0,35$, 0,37$, 0,39$

Destek seviyeleri: 0.17$, 0.15$, 0.13$

 

Bu yazı ilk olarak fxstreet.com’da yayımlanmıştır.


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Avrupa Merkez Bankası: "Dijital euro Bitcoin'den daha yeşil olacak"

Avrupa Merkez Bankası: “Dijital euro Bitcoin’den daha yeşil olacak”

El Savador'u Paraguay ve Panama mı takip ediyor?

Paraguay Bitcoin yasası taslağı ortaya çıktı! İşte detaylar