in ,

Weiss Ratings raporuna göre Cardano (ADA) en iyi Blockchain projesi ancak topluluk tepkili

Popüler altcoin, yeni güncelleme ve duyurular ile gündemde
Popüler altcoin, yeni güncelleme ve duyurular ile gündemde

Cardano (ADA), şu anda pazar hacmine dayalı en büyük kripto kategorisinde 10. sırada yer alan en popüler Blockchain projelerinden biridir. Merkezi olmayan platform, Blockchain teknolojisine yönelik araştırma odaklı bir yaklaşıma sahip. Yerel belirteci (ADA), çeşitli borsalarda ve işletmelerde geniş çapta kabul görmektedir. Çevrimiçi değerlendirme platformu Weiss derecelendirmeleri, mevcut en iyi Blockchain Projesi olduğu için Cardano’yu alkışladı. Weiss, Cardano’nun Twitter’da değerine göre en ucuz kripto projelerinden biri olduğunu belirtti.

Cardano (ADA) Shelley güncellemesini henüz gerçekleştirmedi

Ancak, ifade karışık bir inceleme aldı. Bazıları Cardano’nun Blockchain teknolojisi ile iyi çalıştığını kabul ederken, diğerleri kriptonun beklentileri karşılayamadığını iddia etti. Oybirliği ile verilen desteğin eksikliği, Cardano tarafından geri bırakılan Shelley güncellemesinden kaynaklanıyor. Analistler, kriptonun güncelleme için nitelikli olmadığını belirlediler. Ayrıca, bazı Cardano kullanıcıları, yerel cüzdanları ile teknik konularında sorunlar yaşadıklarını bildirdi.

Cardano, kurucusu Charles Hoskinson’ın öncülüğünde, parlak bir geleceği olan projelerden biri olarak görülüyor. Firma, düzenli ve gelişmiş bir yaklaşıma izin verecek akıllı bir sözleşme platformu oluşturmayı amaçlamaktadır. Firma ayrıca birçok ortaklıkla da ilgilenmektedir. Şirket ayrıca gelişmekte olan ülkelerde işlerini büyütmek istiyor.

Ancak şu bir gerçek ki topluluk Shelley’i beklemekten sıkıldı. Charles Hoskinson her ne kadar toplulukla etkileşim halinde olsa da bu durum Cardano savunucularını bile rahatsız ediyor. Kullanıcıların aklında şu soru oluşuyor: Vaat ettikleri bakımından çok iyi olan proje dediklerini gerçekleştirebilecek mi? İlerleyen günlerde ortaya çıkacak cevaplar ve ADA gelişmeleri için takipte kalın.

Fxstreet

En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler, tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yapıyor olduğunuz yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım, nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0
Önümüzdeki hafta, Bitcoin ve altcoin’ler için kritik hafta! İşte detaylar...

BTC, ETH, XRP Fiyat Tahmini: Ayılar yine geri döndü, endişeye gerek var mı?

Bitcoin balinaları son iki yılın rekorunu kırdı! Halving’den beklenti büyük

Kripto balinaları kâr peşinde: 120 milyon dolar değerinde, 15.111 Bitcoin taşınıyor