in ,

Visa CEO’su kripto paraların popülerliğini daha da artıracağını söyledi

Visa CEO'su kripto paraların popülerliğini daha da artıracağını söyledi
Visa CEO'su kripto paraların popülerliğini daha da artıracağını söyledi

Kripto Para Haber – Visa CEO’su Alfred Kelly kripto paralar ile ilgili açıklama yaptı. Sadece on yıldan biraz daha eski olmasına rağmen kripto paralar dünya çapında muazzam popülerlik kazandı. Kripto paralar toplu olarak 2 trilyon doların üzerine yükselerek Apple ve Microsoft gibi büyük şirketleri arkasına bıraktı. Kriptoya yatırım yapan insanların mevcut sayısı, kriptoya yatırım yapan dünyanın %10’unun biraz altında olduğunu gösteriyor.

İnternet gibi devrim niteliğindeki teknolojilerin büyümesiyle yapılan karşılaştırmalar, kriptonun önümüzdeki beş yıl içinde benimsenmesinin daha da artacağını gösteriyor. Bunu göz önünde bulundurarak Visa, PayPal ve MasterCard gibi ödeme şirketleri kriptoları yeni ödeme yönteminin ön saflarına koymak için kripto stratejileri geliştirmeye devam ediyor. Devler şüphesiz kripto para birimlerinin geleceğine güveniyor.


Visa, son yıllarda toplam kripto ve blok zinciri desteğine yönelik stratejik yapmayı sürdürüyor. Visa CEO’su Alfred Kelly’ye göre Visa, kripto paraların herkesin beklediği kadar büyürse, bu durumdan faydalanmak istiyor.

Visa CEO’su: Kripto beş yıl içinde ana akım olabilir

CEO Alfred Kelly, kripto paraların geleceği hakkında konuşmak için Fortune CEO’su Alan Murray ile “Leadership Next” podcastide görüşlerini bildirdi. Kelly, kripto paraların önümüzdeki beş yıl içinde nerede olabileceğine dair düşüncelerini dile getirdi. CEO’ya göre, kripto “son derece popüler” hale gelebilir.

Bunun diğer tarafında, Kelly, kripto paranın çok başarılı olabileceği kadar, aynı zamanda düşüşe geçebileceğini de belirtti. Kelly, kripto paranın hiçbir yere gitmemesine rağmen Visa’nın bir adım önde olmak istediğini açıkladı. Kelly, Murray’e işleriyle ilgili en sevdiği şeyin, kazananları ve kaybedenleri seçmemek olduğunu söyledi.

Kelly, önümüzdeki beş yıl içinde kripto ile neler olabileceğini açıklayarak,

Kripto para birimlerinin ne kadar yükseleceğini bilmiyorum. Diyelim ki beş yıl içinde bir modaydı ve önemli değil mi yoksa son derece popüler mi olacak? Bunu bilecek kadar akıllı değilim ama yapacak kadar akıllı olduğum şey, şirketimizin bugün bu işin ortasında olmasını sağlamak.

CEO Alfred Kelly, Bitcoin’in altının dijital muadili olarak görüldüğünü söyledi. Böylece şirket, kripto para birimlerinin satın alınmasını ve dönüştürülmesini sağlamak için çalışıyor. Visa, müşterilerinin kripto paraları sorunsuz bir şekilde fiat para birimine dönüştürmelerini sağlamayı planlıyor. Kelly, şirketin sadece ödeme olarak değil, nakit taşımak için kripto kullanmaya da odaklanacaklarını açıkladı.

Eğer büyürse ve büyük bir iş haline gelebileceğini tahmin ettiğimiz için hacimden adil payımızı veya daha fazlasını alırsak, kesinlikle buna hazırlıklı olmak isteriz ve bence harika bir başlangıç.

Visa, müşterilerine blockchain ve kripto hizmetleri sunmak için uzun süredir çözümler uyguluyor. Ödeme devi, müşterilerin kriptolarını harcamaları için kripto banka kartları uyguladıklarını gören kripto şirketleriyle çeşitli ortaklıklar kurdu. Şirket ayrıca platformunda daha hızlı ve daha verimli işlemler sağlamak için blockchain çözümlerini entegre etmeye devam ediyor.

bitcoinist


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Walmart kripto ödeme duyurusunu yalanladı! Litecoin fiyatı düştü

Walmart kripto ödeme duyurusunu yalanladı! Litecoin fiyatı düştü

Polkadot fiyat analizi: DOT yatırımcıları neden dikkat etmeli?

Polkadot fiyat analizi: DOT için kısa ve orta vadeli görünüm nasıl?