in ,

Veteran yatırımcıdan umutları yeşerten Bitcoin tahmini: Rekor geliyor!

Bitcoin fiyat hareketi 2019'u tekrarlıyor: Yeni yükseliş kapıda olabilir!
Bitcoin fiyat hareketi 2019'u tekrarlıyor: Yeni yükseliş kapıda olabilir!

Küresel piyasalar için son derece belirsiz bir dönemden geçiyoruz. Bitcoin ve hisse senetlerinden bono ve emtialara kadar tüm varlık sınıfları, geçtiğimiz birkaç hafta boyunca, tarihin en şiddetli krizlerinden birinin baskısı altında dramatik satışlar gördü.

Bu makro zemine rağmen, önde gelen bir yatırımcı, bu krizin Bitcoin’i doğrultacağını ve 20 bin dolara çıkması için gerekli itici gücü yaratacağını iddia etti. Bu sözlerin sahibi, ilk kripto girişim fonlarından birinin şu anki başkanı ve Goldman Sachs ve Deutsche Bank gibi firmalarda eski bir kurumsal yatırımcı olan Dan Morehead.


Blockchain odaklı fon Pantera Capital’in kurucusu Dan Morehead’e göre, bu eğilim Bitcoin için son derece iyimser bir gidişata yol açacak.

“Bitcoin yüzde 230 artacak, rekor kıracak!”

Firmasının son bülteninde bir yazı kaleme alan Morehead, koronavirüsten kaynaklı finansal manzaranın az bulunan varlıklara önemli ölçüde yardımcı olacağını söyledi:

Hükümetler kağıt para miktarını artırdıkça hisse senetleri ve gayrimenkul gibi sabit miktarlarda olan şeyleri satın almak daha fazla nakit gerektirecek. Sonuç olarak altın, Bitcoin ve diğer kripto para birimleri gibi diğer şeylerin fiyatı da artacak.

Bu durumun BTC’yi tam olarak nasıl etkileyeceği ile ilgili Morehead, BTC fiyatının 12 ay içinde %230 artışla 20.000 doların üzerine çıkarak yeni bir rekor kıracağını belirtti.

Peki bu rekorun kırılma ihtimali yüzde kaç? Kripto analitik firması Skew, bu sorunun cevabını verdi. Cevabını öğrenmek için aşağıdaki haber kutusuna tıklayabilirsiniz.

Bitcoin’in 2020’de tüm zamanlar rekorunu kırma ihtimali yüzde kaç?

cryptoslate


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Buraya tıklayarak Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açabilirsiniz!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Silk Road kurucusundan “akıllara zarar” Bitcoin tahmini!

Bitcoin’in 2020’de tüm zamanlar rekorunu kırma ihtimali yüzde kaç?

AAVE fiyat analizi: Yıldız altcoin için bundan sonraki hamle ne olacak?

Anket: En çok tercih edilen 5 altcoin ve tercih edilme sebepleri