Verge (XVG) debit kart çıkarıyor: Verge yeniden canlanabilir!

Verge (XVG) debit kart hamlesiyle gündemde.
Verge (XVG) debit kart hamlesiyle gündemde.

Eski günlerini arayan Verge (XVG) debit kart hamlesiyle gündemde. Şirket, çok beklenen debit kart hizmetinin yakında piyasaya sürülebileceğine dair yeni bir işaret verdi.

Yeni Twitter gönderisi Verge (XVG) debit kart hamlesiyle ilgili ipuçları taşıyor

Verge geçtiğimiz günlerde sosyal medya aracılığıyla yaptığı açıklamada, Litecoin [LTC] ve TokenPay’in ortaklığını kutladı ve yeni planı hakkında ipuçları verdi.

Verge resmi Twitter hesabı şu açıklamayı yaptı:

İş ortaklarımız olan @tokenpay’i @LTCFoundation ile olan tarihi ortaklıklarından dolayı tebrik ederiz. Bu durum #XVG debit kartlarına bir adım daha yaklaşmamızı sağlıyor.

Reddit kullanıcıları da tartışma başlattı

Konuyla ilgili Reddit kullanıcıları da boş durmadı ve bir tartışma başlattılar.

Bir kripto meraklısı olan CubanMiner, şunları söyleyerek tartışmayı başlattı:

Size Verge banka kartlarının geleceğinden bahsettim. Verge bir para yapıcı!

Verge’in debit kart hamlesi bir ilk değil. Şirket, finansal teknoloji ile ilgili çözümler sunan ve daha düşük faiz oranlarıyla kredi sunan bir Alman bankası olan WEG bankasını devraldığını açıklamıştı.

Alman bankası WEG ile ortaklık gerçekleşmişti

WEG internet sitesinde, bankanın modern finansal dünyayla iyi ilişkiler kurduğunu belirtti. TokenPay ve Verge ortaklığının, bundan böyle bankanın %9,9’unu elinde bulundurduklarını söylediler.

Coin, son 30 ayda bir düşüş yaşadı ve ilk 30’dan geri düştü. Debit card hamlesinin Verge’i yeniden canlandırabilme ihtimali üzerinde duruluyor.

ambcrypto

En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.

Artık Verge (XVG) ChangeNOW platformunda

w

Siz Ne Düşünüyorsunuz?

Binance