Gbextr
Vebitcoin 2020'ye güçlü girdi..001
Vebitcoin 2020'ye güçlü girdi..001

Vebitcoin 2020 yılına önemli gelişmelerle girdi

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Gelişmiş altyapısı ile Vebitcoin 2020 yılına önemli gelişmelerle girdi. Vebitcoin mükemmel hizmeti, düşük ücretleri, çok yönlü fonlama seçenekleri ve özelikle sıkı güvenlik standartları sayesinde, çevrim içi kripto satın almak ve satmak için en yenilikçi platformlardan biridir. 2017’den beri Blockchain devriminin Türkiye’den Avrupa açılmış ve ön saflarında yer alan aktörlerindendir.

Papara çekim limiti günlük 50 bin TL’ye çıkartıldı

Kayıtlı 150.000 kullanıcı ile sektörde adından söz ettiren Vebitcoin, Aralık 2019’da 3. yılına özel olarak müşterilerinden aldığı komisyon oranlarını sıfırladığını duyurmuştu.

Vebitcoin müşteri memnuniyeti için Papara çekim limitlerinde artışa gitti ve günlük çekim işlemlerini 50.000 TL’ye çıkardı. Ayrıca müşterilerine daha iyi hizmet vermek için banka seçeneklerini çeşitlendirmek için çalışmalar devam ediyor.

Vebitcoin, kullanıcıları PayFix ile tanıştırıyor

BitGo kripto bankasının Türkiye partneri olan Vebitcoin, bugün önemli bir gelişmeye imza attı. Paranızı 7/24 yönetmenizi sağlayan yeni nesil ödeme sistemi PayFix Dijital Cüzdan artık Vebitcoin müşterilerinin hizmetinde.

BDDK onaylı, çağın dijital cüzdanı PayFix ile fiziki karta ihtiyaç duymadan bilgisayardan ve telefondan paranızı yönetebilirsiniz. Tek tıkla PayFix’te para yönetimi, ödeme, işlem takip ve bakiye kontrolünü hızlıca yapabilirsiniz.

PayFix kullanarak 149 ülkede 369.000 ödeme noktasında hızlı ve güvenilir bir şekilde dakikalar içerisinde uluslararası para gönderip alabilirsiniz.

TRON, Vebitcoin’e katılıyor

Vebitcoin’deki bir diğer gelişme ise TRON kripto parasının yakında işleme açılacak olması.

Bilindiği üzere TRON, kripto para piyasasında ilk 20 içerisinde sürekliliğini korurken Justin Sun önderliğinde ekosistemini geliştirmeye devam ediyor. Türkiye’deki kullanıcıların da tercih ettiği TRON kripto parasını alıp satmak için Vebitcoin borsasını tercih edebilirsiniz.

Vebitcoin hakkında

Paranın internetini gizemli geleceğe taşıyoruz.

Misyonumuz, kripto paranın global olarak kabul edilmesini hızlandırmaktır. Böylece tüm dünya finansal özgürlüğüne ulaşabilir.

Blockchain’in önemini başından itibaren gören ve kripto para platformlarının ekosistemin en kritik parçası olduğunu kabul eden Vebitcoin, insanlara hızlı ve güvenli bir şekilde yatırım yapmalarını sağlamak için kuruldu. O zamandan beri, şirket Türkiye’de ve dünyada adından sıkça söz ettirmeyi başardı.

___________________________

Kripto Para Haber, yazıda geçen bilgilerden ve ilgili ürün ya da hizmetlerle ilgili hasar, kâr-zarar ya da kayıptan sorumlu değildir. Kripto Para Haber, yazıda adı geçen şirket, ürün ya da hizmetle ilgili okuyucuların özen göstererek kendi araştırmalarını yapmalarını önerir.

Sponsorlu makaleleriniz için iletişime geçebilirsiniz / contact us

___________________________


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


 

Binance

Yorumlar kapalı.

Bizi Takip Edin