in

Ünlü yatırımcıya göre Bitcoin 1 yıl içinde bu seviyelere gelecek

Sıcak gelişme: Bitcoin rekorlar kırıyor - 30.500 dolar aşıldı
Sıcak gelişme: Bitcoin rekorlar kırıyor - 30.500 dolar aşıldı

Kripto Para Haber – Makro yatırımcı, kurumsal paranın Bitcoin’i bir yıl içinde 250 bin dolara çıkarabileceğini söylüyor. Makro yatırımcı Raoul Pal’a göre, en son Bitcoin rallisi, kurumsal yatırımcı liderliğindeki bir boğa piyasasının sadece başlangıcı.

Kasım 2021’e kadar Bitcoin 150 bin dolar

Global Macro Investor ve Real Vision’ın kurucusu ve CEO’su Raoul Pal’a göre Bitcoin, Kasım 2021’e kadar 150.000 $’a ulaşabilir. Bu rakam ona göre en muhafazakar senaryo olacak.  Pal, şu anda Bitcoin piyasasına akan büyük miktarda kurumsal para nedeniyle Bitcoin’in 250 bin dolara bile ulaşabileceğine inanıyor.


Pal’a göre, en son Bitcoin rallisini 2017’deki ralliden farklı kılan temel unsur kurumsal yatırımcının alana girmesi.

Pal’a göre, Bitcoin’in ek arzının çoğu şu anda PayPal, son zamanlarda kripto hizmetlerini benimseyen Square ve Grayscale tarafından emiliyor. Ortaya çıkan arz sıkışıklığının Bitcoin’in son dalgalanması için katalizör olduğuna inanıyor.

Farklı bir piyasa

Pal, “Daha önce bu arz ve talep dengesizliği olan bir piyasa görmedim” diyerek Bitcoin’in lehine durumdaki makroekonomik faktörlere işaret ediyor.

Koronavirüs aşısıyla ilgili haberlerin hızlı bir ekonomik iyileşme umutları uyandırmasına rağmen, hükümetlerin ekonomilerini sürdürmek için ek parasal teşvikler sunmaları gerekecek. Bu, Pal’a göre, fiat’ın devalüasyonuna yol açacak. Bu gelişmelerin düşük faiz oranlarıyla birlikte Bitcoin’in fiyatını yeni zirvelere taşıyacağına inanan Pal son olarak şöyle diyor:

“Yaşam değişiyor. Başka hiçbir varlığın kısa sürede 5x, 10x, 20x gibi bir avantajı yok.”

cointelegraph


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dev borsa Ethereum Classic hard fork’unu destekleyeceğini duyurdu: Son 2 gün

Dev borsa Ethereum Classic hard fork’unu destekleyeceğini duyurdu: Son 2 gün

Ethereum Piyasası "yeni bir boğa döngüsünün başlangıcına" İşaret Ediyor

Kilit direncin aşılması Ethereum’u coşkulu seviyelere taşıyabilir