in ,

Ünlü yatırımcı Kevin O’Leary, kripto varlık yatırımlarını artıracağını söyledi

Ünlü yatırımcı Kevin O'Leary, kripto varlık yatırımlarını artıracağını söyledi
Ünlü yatırımcı Kevin O'Leary, kripto varlık yatırımlarını artıracağını söyledi

Kripto Para Haber – O’Shares ETF’lerin başkanı Kevin O’Leary, pazartesi günü CNBC röportajında düzenleyicilerin kripto varlıkları kurumsal düzeyde tanımasıyla ilgili görüşlerini aktardı. Kripto varlıkların tanınmasıyla birlikte trilyonlarca doların kripto piyasasına akacağını söyledi. O’Leary, ek olarak kripto varlık yatırımlarını iki katına çıkarmayı planlıyor.

Kevin O’Leary, ek olarak düzenlemelerin gerçekleşmesiyle birlikte “gemiye çıkmayı bekleyen trilyonlarca dolarlık faiz” olduğunu düşünüyor. Ona göre, düzenleyiciler henüz ortaya çıkan varlık için düzenlemeler sağlamadığı için kripto paralara geçmeyi bekleyen ABD Yatırımcıları olduğu görüşünde. K. O’Leary şunları söyledi:


Düzenleyiciler uygun olmadığını söylerse kriptoya dahil olmak istemiyorum. Ofsayt olmayı göze alamam, kurallara uymamayı göze alamam.

ABD düzenleyicilerinin kripto para piyasası için düzenleyici yönergeleri ne zaman sunacağı ise henüz bilinmiyor. Bununla birlikte, Kevin O’Leary’ye göre, düzenleyicilerin Bitcoin tabanlı borsa yatırım fonlarının onaylanması da dahil olmak üzere kurumsal bir varlık sınıfı olarak tanıdığında, “trilyonlarca dolar” piyasaya giriş yapacak.

Bunun beklentisiyle, O’Shares ETF’nin başkanı kripto konusunda iyimser ve bu yıl kripto varlıklarını ikiye katına çıkarmayı planlıyor.

Şu anda %3 olan kripto yatırımını yıl sonuna kadar %7’ye çıkarmak istiyorum.

Bitcoin eleştirmeni yatırımcıya dönüştü

İlginç bir şekilde, Kevin O’Leary bir zamanlar kripto paraların işe yaramaz olduğunu savunan bir Bitcoin eleştirmeni olarak tanınıyordu. İki yıl önce Bitcoin’in çöp olduğunu çünkü yatırımcıların büyük miktarlarda girip zarara uğradığını söylüyordu. Yatırımcılar, geleneksel ödeme yöntemlerine kıyasla düşük ücretler karşılığında BTC’de milyonlarca doları hareket ettirebildiğinden, bu görüş Bitcoin için doğru değil.

Ayrıca, Bitcoin’i rezervlerinin bir parçası olarak tutan birçok kurum yer alıyor. Bu kurumsal şirketlere örnek olarak yakın zamanda 5.050 BTC satın alarak varlıklarını yaklaşık 114.042 BTC’ye yükselten MicroStrategy de var.

cryptopolitan


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dogecoin ve Shiba Inu ticaret hacmi patladı! Fiyatında artış olacak mı?

Dogecoin ve Shiba Inu ticaret hacmi patladı! Fiyatında artış olacak mı?

Yükseliş işaretleri gösteren AAVE düşüş eğiliminden kurtuluyor mu?

Yükseliş işaretleri gösteren AAVE düşüş eğiliminden kurtuluyor mu?