Ünlü yatırımcı çarpıcı Bitcoin tahminini yineledi! Hedef 250 bin dolar
Bitcoin (BTC) Fiyatı 36 Ayda yüzde 3,400 yükselir mi? CNBC analistleri değerlendirdi

Ünlü yatırımcı çarpıcı Bitcoin tahminini yineledi! Hedef 250 bin dolar

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Risk sermayedarı ve ünlü Bitcoin savunucusu Tim Draper, kripto para biriminin 2023 yılına kadar çeyrek milyon dolara geleceğine inandığını bir kez daha belirtti. Draper 250 bin dolarlık BTC tahmininin hâlâ arkasında.

Virtual Blockchain Week’te konuşan Draper, BTC fiyatının önümüzdeki üç yıl içinde katlanarak artacağına inanmasını sağlayan birkaç faktöre dikkat çekti.

Draper: “Amerikan dolarının değeri düştükçe insanlar kripto paralara yönelecek.”

Draper’a göre BTC’nin fiyat artışının arkasındaki faktörlerden biri, ABD hükümetinin doların değerini düşüren ve insanları kripto para birimlerine yöneltmesi beklenen teşvik paketi. Federal Rezerv’in bilançosu bu ayın başında 6 trilyon doların üzerine çıktı.

Draper, perakendecilerin kripto ödemelerini kabul edebilecekleri ve kredi kartı ücretlerinden tasarruf edebileceklerini fark ettikleri için Bitcoin ödemelerinin önümüzdeki üç yıl içinde büyük bir ticari kabul görmesini beklediğini de sözlerine ekledi. Draper’a göre 1,25 milyon dolar yatırım yaptığı OpenNode adlı şirket, kripto paranın katman iki ölçekleme çözümü olan Lightning Network’ü kullanacak.

Ünlü yatırımcı Silk Road’un Bitcoin açık artırmasını kazanmıştı

Eğer tahmini tutmazsa çiğ yumurta yiyeceğini söyleyen Draper, son birkaç yıldır Bitcoin konusundaki hayli iyimser açıklamalarıyla tanınıyor. Kendisi Silk Road adlı meşhur darknet pazarından elde edilen 30 bin BTC ile yapılan açık artırmanın galibi olmuştu.

Draper’ın diğer önemli yatırımları arasında Baidu, Hotmail, Tesla, Skype, Twitter, Coinbase, Robinhood, Twitch ve diğerleri yer alıyor.

cryptoglobe

Silk Road kurucusundan “akıllara zarar” Bitcoin tahmini!


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Binance

Yorumlar kapalı.

Bizi Takip Edin