in ,

Ünlü analistten umutları yeşerten Bitcoin tahmini

Tahminleri tutan yatırımcıdan yeni Bitcoin tahmini: "4 gün içinde..."
Ünlü analistten umutları yeşerten Bitcoin tahmini

Kripto para birimlerinin kralı Bitcoin zor günlerden geçiyor. Bir analist, son günlerde yaşanan düşüşlere karşın BTC fiyatının yakında 9 bin doları göreceğini iddia ediyor.

Bitcoin 9 bin dolara gidebilir

Son 24 saatte %1,77 değer kaybeden Bitcoin, bu haberin yazıldığı esnada 7 bin 750 dolardan işlem görüyor. Mevcut fiyatlar, 7 Mart’tan bu yana %15’in üzerinde bir düşüşe işaret ediyor. Bugün yayımladığımız analize göre fiyatın daha da düşmesi olası görünüyor.


BTC fiyatı, 7 Mart’ta 9 bin 197 dolara yükselirken ani bir çöküşle 8 bin 800 dolara indi. Düşüş trendi 8 bin 200 dolar aralığına iki düşüş daha devam etti.

7 bin 650 dolar seviyesi ise Bitcoin (BTC) için güçlü bir destek noktası.

Trading View analistten BitFink isimli kripto para birimi analisti, Bitcoin fiyatının yakında 9000 dolar seviyesine yaklaşacağını tahmin ediyor. Öte yandan mevcut düşüş, analiste göre endişelenecek bir durum değil.

BitFink, kripto para biriminin şimdi 9 bin 256 dolara dek hızlı bir yükseliş göstereceği düşüncesinde. BTC fiyat hareketi BitFink’in tahminini takip etmeye devam ederse trader’lar kısa vadede yüksek getiri bekleyebilirler. BTC yatay yönde hareket etmeye karar verirse her şey mümkün. Her zaman olduğu gibi temkinli ticaret hayati önem taşıyor.

cryptopolitan


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Buraya tıklayarak Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açabilirsiniz!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İş dünyası IstanBlock 2020’de buluşuyor!

İş dünyası IstanBlock 2020’de buluşuyor!

BitMEX kullanıcı tabanını hızla kaybediyor! Yasal kaygılar zirve yaptı

BitMEX CEO’sundan yeni Bitcoin tahmini: Önce düşüş sonra yükseliş