Ünlü analistten Bitcoin için 4.400 dolar senaryosu geldi!

15.000 dolar tahmini
Bitcoin'in bu hafta 15.000 doları geçebileceğine dair yapılan yorumlar artıyor

Bitcoin ve toplu kripto pazarları, önemli aşağı yönlü baskı ile karşı karşıya kaldı. Şimdi, analistler Bitcoin’in son boğa çalışması sırasında oluşturduğu çok sayıda parabolik trend çizgisinden kırıldığını ve bu durumun kayda değer kayıpların yakın olduğuna işaret ettiğini belirtiyor.

Ünlü analist: “Bitcoin korkunç bir tablo çiziyor.”

BTC’nin bir haftalık fiyat hareketi kripto para birimi için korkunç bir tablo çiziyor, çünkü şu anda kripto para kritik seviyeden işlem görüyor. Analistler, Bitcoin’in yakın gelecekte daha fazla satış baskısı almaya devam edeceğine inanıyor ve Twitter’daki popüler bir kripto para birimi analisti olan Chonis Trading kriptonun yakında 9.000 dolara düşebileceğine inandığını açıkladı:

BTC’nin bu ayı bayrağının tamamlanmasından itibaren ölçülen bir hareketi Bitcoin’i 9K dolara indiriyor.

Chonis Trading: “Bitcoin 4.400 dolara kadar düşebilir.”

Bitcoin 3.400 dolardan 13.800 dolara yükselen büyük boğa koşusu boyunca, kripto para birimi için önemli destek seviyelerini belirleyen birçok parabolik trend çizgisi oluşturdu. Chonis Trading ayrıca son zamanlarda çıkan bir tweette bu trend çizgileri hakkında konuştu ve BTC’nin bu trend çizgilerinin ikisinden zaten geçtiğini ve şu anda üçüncü sıraya yükseldiğini açıkladı:

Bitcoin şimdi üçüncü parabolik ilerleme çizgisini kaybetmekle uğraşıyor.

Bitcoin’in yukarıdaki grafikteki dördüncü ve beşinci trend çizgilerine dokunması  biraz zaman alacak, ancak teoride BTC, geniş bir parabolik formasyonu korurken, 4.400 dolara kadar düşebilir.

Newsbtc

En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler, tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yapıyor olduğunuz yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım, nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir