in

Ünlü analist önümüzdeki aylarda rekorlar kıracak altcoinler’i açıkladı

Çin’den gelen haberler sonrası düşen Bitcoin piyasa hakimiyetini artırdı!
Çin’den gelen haberler sonrası düşen Bitcoin piyasa hakimiyetini artırdı!

Tanınmış bir kripto para birimi traderı, gelişmekte olan bir kripto ekosisteminin önümüzdeki birkaç ay içinde piyasanın geri kalanından daha iyi performans göstereceğini söylüyor.

İşte o altcoinler

Sektörde Altcoin Psycho olarak bilinen yatırımcı, 291.000 Twitter takipçisine neden Solana’da yürütülen projelerin yükselişe hazır olduğuna inandığını anlatıyor.


“Önümüzdeki birkaç ay boyunca Solana projelerinin piyasanın geri kalanından daha iyi performans göstereceğini düşünüyorum.”

Solana ekosistemindeki önde gelen projelerden bazıları arasında merkezi olmayan borsa Serum (SRM), blok zinciri tabanlı bulut altyapısı sağlayıcısı Akash Network (AKT) ve merkezi olmayan bulut bilişim aracı Aleph.im (ALEPH) yer alıyor.

Solana ekosisteminin dışında, trader, kripto piyasalarının kaçınılmaz olarak uzun bir süper döngüye tanık olacağını ve birçok traderın erken satış yaparak bu fırsatı kaçıracağını savunuyor.

“Süper döngü nihayet gerçekleştiğinde, zirve gibi görünecek ve hissedilecek. Her yerde şimdi olduğundan daha fazla kriptodan bahsedildiğini hayal ediyorum.

Bu gerçekleştiğinde pek çok büyük traderın geride kalacağını düşünüyorum ve bence bu aşama, ticaret için en zor aşama olacak. Klasik bir zirveye benzeyen ancak en iyi traderları bile taklit eden birden fazla aşama olacak.”

Ünlü trader, süper döngü aşaması başladığında, uzun vadeli yatırımcıların traderlardan daha iyi kâr alacağını belirtiyor.

Bir süper döngünün ne zaman meydana gelebileceğine gelince, kimsenin tahmin edemeyeceği konusunda uyarıyor.

“Yine de açık uçlu soru: Bu döngü şimdi mi yoksa gelecekteki bir döngü sırasında mı olacak? Cevabını henüz bilmiyorum.”

dailyhodl


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bitcoin bu yıl bitmeden 100 bin dolara ulaşabilir mi? İşte uzman tahminleri

Glassnode verileri Bitcoin ile ilgili bu çarpıcı gerçeğe işaret ediyor

Mahkeme, IRS'ye kripto para borsası Kraken müşterilerinin bilgilerini alması için izin verdi

Mahkeme, IRS’ye kripto para borsası Kraken müşterilerinin bilgilerini alması için izin verdi