in

Ünlü analist iyimser: “XRP daha da artacak”

ripple
Ripple CTO’su: “Topluluk milyarlarca XRP'nin yakılmasını talep edebilir”

Kripto Para Haber – XRP, geçtiğimiz günlerde önemli yükselişler gerçekleştirdi. Hatta yükseliş öylesine bir boyuta ulaştı ki, XRP 0.90 dolar seviyesini dahi gördü.

Buradaki satış baskısı önemliydi ve birçok uzun vadeli yatırımcı bu pump hareketini bir çıkış fırsatı olarak kullanıyordu.


Fiyat o zamandan beri ivme kazanmak için mücadele etti. Bu da önümüzdeki günlerde ve haftalarda olumsuz tarafın yakın olduğunun bir işareti olabilir.

Toplu piyasada görülen gerileme, BTC ve ETH’nin hem düştüğü hem de çoğu altcoinin ciddi kayıplar vermesine neden olduğu için büyümesini engelliyor olabilir.

Bir trader şimdi XRP’nin uzun vadeli bir dip oluşturabileceğine dair bazı işaretler olduğuna dikkat çekiyor. Yakın vadede potansiyel olarak yükseliş eğilimi içinde kilitlenirken önemli bir yüksek zaman dilimi seviyesinin üzerinde kapandığına işaret ediyor.

Bu durum potansiyel olarak yükseliş faktörlerinin kripto para biriminin herhangi bir önemli yükseliş görmesine neden olması için, boğaların onu önümüzdeki günlerde çok önemli bir seviyenin üzerinde tutması gerekiyor.

XRP piyasa düşerken ivme kazanmak için mücadele ediyor

Yazım sırasında XRP, şu anki 0.52 $’lık fiyatıyla yaklaşık %17 düşüş kaydetti. Bu, parabolik yükseliş trendinin zirvesinde bu hafta başlarında belirlenen yaklaşık 0,90  ‘lık yakın zamandaki yüksek seviyelerinden büyük bir geri dönüşe işaret ediyor.

Orta vadede tüm piyasa trendlerinin büyük ölçüde bir sonraki Bitcoin trendlerine bağlı olabileceği yerlerde, BTC’nin karşı karşıya olduğu satış baskısı, keskin bir toparlanma görmeden önce bugün erken saatlerde 16.200 $’a kadar düşmesine neden oldu.

XRP, mevcut fiyat seviyeleri etrafında bir miktar destek buluyor gibi görünüyor. Burada devam eden bir ticaret dalgası, daha yüksek ralli yapmasına izin verebilir.

XRP neden güç işaretleri gösteriyor?

Bir trader, yakın tarihli bir tweet’te XRP’nin bazı teknik güç belirtileri gösterdiğini açıkladı.

Mevcut fiyat seviyelerinde görülen yoğun satın alma baskısının bunu yüksek bir zaman dilimi destek bölgesi olarak teyit edebileceğini belirtti.

XRP


XRP, önümüzdeki günlerde ve haftalarda diğer en iyi altcoinlere benzer şekilde ticaret yapacak ve kripto paranın daha yüksek seviyeye hareket etmesi için BTC ve ETH’de güç görülmesi önemli hale gelecek.

newsbtc


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bitcoin kullanarak 839 bin dolarlık lüks yat satın alındı

Bitcoin kullanarak 839 bin dolarlık lüks yat satın alındı

Kasım ayı sona ererken Bitcoin "ölüm kalım" saatlerine girdi! Neler olacak?

Güç depolama aşaması: Bitcoin bu seviyeyi geçerse toparlanabilir