in ,

Ünlü analist birkaç hafta içinde “aya çıkacaklar” dediği 14 altcoin’i açıkladı

Ünlü analist birkaç hafta içinde “aya çıkacaklar” dediği 14 altcoin’i açıkladı
Ünlü analist birkaç hafta içinde “aya çıkacaklar” dediği 14 altcoin’i açıkladı

Kripto Para Haber – Popüler kripto traderı ve analist Elliot Wainman, nispeten belirsiz bir grup altcoin’in bu Ocak ayında aya çıkma potansiyeline sahip olduğunu söylüyor.

Yeni bir YouTube videosunda EllioTrades olarak da bilinen Wainmain, yatırımcılara önümüzdeki birkaç hafta içinde büyük kazançlar sağlayabilecek 14 kripto varlığını açıklıyor.


Aya çıkacak altcoinler

İlk olarak, Wainman, CoinMarketCap’e göre, şu anda 1.76 dolardan işlem gören ve yaklaşık 278.28 milyon dolarlık piyasa değeri olan merkezi olmayan likidite ağı THORChain (RUNE)’yi büyük şeylerin beklediğini tahmin ediyor.

Altcoin analisti, THORChain’in 1 milyar dolarlık bir piyasa değerine ve potansiyel olarak daha da yüksek seviyelere ulaşacağını tahmin ediyor.

“Her zaman THORChain hayranı oldum, her zaman RUNE hayranıydım. Çünkü Bitcoin’i kilitleyerek verimin elde edilmesine izin veriyor. Bu yüzden aklımda, RUNE gibi bir proje, Bitcoin ve DeFi’nin birlikte büyümesinin arkasında gerçekten iyi sonuç verecek şekilde ayarlanmış durumda.”

REN

Başka bir kripto paranın, Wainman, Bitcoin ile büyümeye hazır olan ve Defi’nin blok zincirleri arasında kripto varlıklarının transferini sağlayan bir protokol olan REN olduğunu söylüyor. Trader, yazı yazılırken 369 milyon dolarlık piyasa değeri ile 0,42 dolar civarında işlem gören REN’e “büyük yatırım yaptığını” söylüyor.

Wainman ayrıca, yalnızca 46 milyon dolarlık piyasa değeri ile “geleneksel ve merkezi olmayan finansmanı birleştiren” merkezi olmayan, blok zincirinden bağımsız bir katman 2 olan AllianceBlock’ta (ALBT) yükseliş bekliyor. Trader, AllianceBlock’un veri depolama projesi Ocean Protocol ile olan yeni ortaklığını, gelecek şeylerin yükseliş işareti olarak vurguluyor.

Daha sonra, kripto traderı, madencilerin işlemleri onaylayarak mümkün olan en yüksek değeri elde etmelerine yardımcı olan iki ilgili projeden bahsediyor. Wainman, gün içinde %128 artan KeeperDAO (ROOK) ve Archer DAO’nun (ARCH) bu boğa döngüsü sırasında değer olarak katlanabileceğini söylüyor.

Diğerleri

Wainman daha sonra, analistin merkezsiz alanın en önemli bölümlerinden biri olarak etiketlediği merkezi olmayan sigorta sektörüne geçiyor. Wainman, Polkadot tabanlı Bridge Mutual’ı (BMI) sektördeki heyecan verici bir proje olarak öne çıkarmayı seçti.

Wainman’ın listesindeki bir sonraki adım, merkezi olmayan türevler platformu, Injective Protocol (INJ). 88 milyon dolarlık piyasa değeri ile trader, ilk merkezsiz Tesla vadeli işlem piyasasının artık yeni test ağında mevcut olduğunu duyuran projenin, geleneksel türev piyasasının onlarca trilyon değerinde olduğu düşünüldüğünde büyümek için çok fazla alana sahip olduğuna dikkat çekiyor.

Wainman’in bundan sonraki üç seçimi aynı zamanda merkezi olmayan türevlerle ilgili ürünler. Trader, henüz token lansmanını yapmamış olan Oiler Network’ü, Hegic’i ve Whiteheart (WHITE) üzerine inşa edilen bir projeyi vurguluyor.

Wainman daha sonra Wainman’ın özellikle yükselişe geçtiği bir sektör olan NFT alanında bir proje olan REVV’yi vurguluyor.

Listesinde bir sonraki altcoin, Wainman’ın yüksek profilli ortaklıklar ve mükemmel teknolojiyle övünen, değer biçilmemiş bir proje olarak etiketlediği PARSIQ (PRQ).

Wainman’ın bahsettiği son iki varlık, merkezi olmayan bir bulut depolama projesi olan Akash (AKT) ve yazım itibariyle sırasıyla 27 ve 28 milyon dolarlık piyasa değeri olan RAMP.

dailyhodl


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ripple artık yeni bağlantıyla 10 milyon kullanıcıya ulaşabilir

Ripple artık yeni bağlantıyla 10 milyon kullanıcıya ulaşabilir

Görüş: “Neden 28.000 doların altında Bitcoin ticareti neredeyse imkansız?”

Görüş: “Neden 28.000 doların altında Bitcoin ticareti neredeyse imkansız?”