in , ,

Uniswap fiyat analizi: UNI’nin bir sonraki adımı yükseliş mi olacak?

Uniswap fiyat analizi: UNI'nin bir sonraki adımı yükseliş mi olacak?
Uniswap fiyat analizi: UNI'nin bir sonraki adımı yükseliş mi olacak?

Kripto Para Haber – Uniswap fiyatı 35.44 $ desteğinin üzerinde tutunsa da son baskının ardından bu seviyenin altına düştü. Değerdeki bu düşüş, piyasadaki oynaklığı artırdı ve ardından fiyatı destek hattının hemen üstüne iten bir toparlanma çabası izledik.

Şu anda UNI, 20.08 milyar dolarlık piyasa değeri ile 35.80 dolardan işlem görüyor.


1 saatlik Uniswap fiyat analizi

Yukarıdaki UNI grafiği, dijital varlığın fiyatının 35,55 dolar desteğinin altına düştüğünü gösterdi. Düşüş baskısı varlığın değerini bu seviyenin altına itmesine rağmen, piyasa geri dönmeyi bildi. Son düşüş trendine rağmen, alıcılar fiyatı yükseltti ve yerini boğa trendine bıraktı.

UNI’nin hedefi daha yüksek seviyelere doğru ilerlemek olabilir.

Bollinger Grupları, bu yazı yazılırken güçlü bir ayrışmaya dikkat çekiyor. Bu farklılaşma, fiyat yükselmeye çalışırken bir kez daha oynaklığın yükselişine işaret etti. Sinyal çizgisi, şamdanların altında hareket ederek fiyatın yükseliş eğilimine dikkat çekti.

50 hareketli ortalama da fiyat çubuklarının altına düştü ve anında destek görevi görüyor.

Satın alma baskısındaki artış, aşırı satım bölgesinden nispi güç endeksinin yükselen değerinin vurguladığı üzere fiyatların şişirilmesinin bir sonucuydu. Şu anda RSI değeri denge bölgesini geçerek 56’da kaldı. Bu durum, alıcılar için momentumun artarken UNI piyasasında alım baskısının hakim olduğunu gösterdi.

Mevcut UNI piyasası, dijital varlık için bir yükseliş hareketi öneriyor. İleride, UNI’nin fiyatı 37 $’lık dirence yükselebilir. Göstergeler güçlü bir piyasayı işaret ederken, oynaklıkta ani bir değişim bu eğilimi değiştirebilir.

ambcrypto


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ripple fiyat analizi: XRP yükselecek mi? İşte izlenecek kritik seviyeler

Ripple fiyat analizi: XRP için izlenecek kritik seviyeler

Dünyaca ünlü şirket milyonlarca dolarlık Bitcoin alımı duyurdu!

Dünyaca ünlü şirket milyonlarca dolarlık Bitcoin alımı duyurdu!