in ,

UFC Dünya Şampiyonu Eddie Alvarez, Bitcoin satın aldığını duyurdu

Eddie Alvarez, Bitcoin satın aldı.
Eddie Alvarez, Bitcoin satın aldı.

Hafif sıklet UFC şampiyonu Eddie Alvarez, dün Twitter hesabından yaptığı açıklamada Bitcoin satın aldığını duyurdu. BitInfoCharts’tan gelen verilere göre BTC ağında bazı anormal yükselişler de söz konusu. Ancak bunun söz konusu tweet ile bir ilgisi olup olmadığı bilinmiyor.

Eddie Alvarez, Bitcoin yatırımı yaptı

Attığı tweet’te çok büyük bir BTC hayranı olan bir başka dövüşçü Ben Askren’i etiketleyen Alvarez, BTC trenine atlayan son ünlü isim oldu. BitInfoCharts’tan elde edilen verilere göre tweet’in attıldığı gün BTC ağındaki aktif adres sayısında bir hareketlilik gözlendi.

Aktif adreslerin sayısının önemli ölçüde dalgalanmaya başladığı Şubat ayına kadar günde 650.000 civarında olduğunu açıkça görebiliyoruz. Kabaca Nisan ayının ortalarından bu yana, aktif adresler sürekli artıyor ve şu anda 880.000 civarında numara oluşturuyor.

Bitcoin ağındaki etkinlik açıkça artıyor. Bu da Bitcoin/kripto alanına yeni başlayan acemi kullanıcıların yükselişini yansıtıyor olabilir.

Başka bir BitInfoCharts veri kümesine baktığımızda, bu tez için daha fazla destekleyici kanıt görüyoruz. BTC hakkında atılan günlük tweet sayısı nisan ayının son yarısında önemli ölçüde arttı ve 30.000’den yaklaşık 50.000’e yükseldi.

cryptoglobe


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Analist Bitcoin fiyatı için sıradaki durağı açıkladı: 14 bin dolar yolda olabilir!

Meşhur fon yöneticisinden Bitcoin yatırımcılarına uyarı: “Çok geç kaldınız!”

ABD hükümeti, siber saldırılara karşı aldığı önlemleri sıkılaştırıyor

Google kripto para dolandırıcılarıyla savaşını sürdürüyor