in ,

Önde gelen Türk Bitcoin borsasından Tether hamlesi

Önde gelen Türk Bitcoin borsasından Tether hemlesi
Önde gelen Türk Bitcoin borsasından Tether hemlesi

Türkiye’nin lider Bitcoin  ve kripto para borsalarından biri olan Paribu’da, Ethereum’a dayalı Tether (USDT) ticareti başlıyor. Paribu bugün yaptığı açıklamada, platformda Tether yatırma ve çekme işlemlerinin Ethereum ağında ERC20 tabanlı olarak gerçekleştirilecek altyapının devreye alındığı duyurdu.


Türk Bitcoin borsası Paribu’dan kritik Tether hemlesi

Türkiye’nin en büyük Bitcoin borsalarındna biri olan Paribu, Tether ile ilgili önemli bir açıklama yaptı. Paribu bugün resmi Twitter hesabı aracılığıyla yaptığı duyuruda şunları söyledi:

Değerli kullanıcılarımız, Tether (USDT) yatırma/çekme işlemlerinizi Ethereum ağında ERC20 tabanlı olarak gerçekleştirebileceğiniz altyapı devreye alındı. Geçmişte OmniLayer ile gerçekleşen USDT transferleri artık Ethereum ağında ERC20 USDT olarak da gerçekleştirilebilecek.

Tether, bir süredir USDT’lerini Bitcoin’e dayalı OMNI’den Ethereum ağına taşıyor. Tether’ın Ethereum Blockchain’ine geçiş yapmasının nedeni olarak USDT’nin tüm Ethereum ekosisteminde genişlemesi ve daha fazla kullanım alanı bulabilmesi belirtiliyor.

En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ölü coin sayısı 1000'i aştı.

Altcoin’ler, Bitcoin 100K olsa bile eski günlerini göremeyebilir

TRON CEO'su Justin Sun

Justin Sun, Buffett ile öğle yemeği etkinliğinin ertelenmesinden sonra tüm topluluktan özür diledi