youtube
TRON tabanlı USDT Ethereum ağındakini geçti - işte rekor seviye
TRON tabanlı USDT Ethereum ağındakini geçti - işte rekor seviye

TRON tabanlı USDT Ethereum ağındakini geçti – işte rekor seviye

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto Para Haber – TRON’da dolaşan tüm USDT’nin yarısından fazlasıyla Justin Sun’ın blok zinciri, söz konusu koşullarda Ethereum’u geçti.

Tether’i (USDT) blok zincirine ekledikten yaklaşık iki yıl sonra TRON, üzerinde en yüksek USDT’ye sahip ağ olarak Ethereum’u geride bıraktı ve önemli bir dönüm noktasına ulaştı. Şu an itibariyle dolaşımdaki tüm Tether’in yarısından fazlası Justin Sun’ın ağında.

TRC-20 USDT, ERC-20 USDT’yi geçti

CryptoPotato, 2019’da TRON ile en büyük stabilcoin sağlayıcısının arkasındaki şirket olan Tether arasındaki ortaklığı bildirdi.

TRON’da lansman, o zamanlar öncelikle Ethereum blok zincirini (ERC20 tabanlı paralar) kullanan Tether için bir çeşitlendirme olarak geldi.

Ancak iki yıl sonra, ETH ağındaki dolaşımdaki USDT miktarı artık baskın değil. Tether’in şeffaflık web sayfası, Ethereum’daki toplam yetkilendirilmiş USDT’nin 23.4 milyar dolar civarında olduğunu ortaya koyuyor.

Aynı zamanda, TRON’da en çok kullanılan stabilcoinin izin verilen miktarı yaklaşık 24 milyar dolara çıktı.

Başka bir deyişle, TRON blok zinciri en önemli miktarda USDT’yi taşır. USDT cinsinden 47 milyar dolardan az olması (ünlü bir USDT’nin 1 dolar ile desteklenmesi gerektiği gibi), TRC20 tabanlı USDT’nin tüm dolaşımın yarısından fazlasından sorumlu olduğu anlamına gelir.

bu haber ilk defa cryptopotato’da yayımlanmıştır


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.

Binance

Yorumlar kapalı.

Bizi Takip Edin