Tron çok yakında iki dev borsada listelenebilir

Tron ve Samsung güçlerini birleştirebilir.
Tron ve Samsung güçlerini birleştirebilir.

Tron kurucusu Justin Sun, Twitter üzerinden yaptığı açıklamada kısa ve uzun vadeli planlarını açıkladı. Sun, Tron’u Amerika pazarında yaymanın ve Binance ile Coinbase’te listelenmesinin bir numaralı öncelikleri olduğunu ifade etti.

Binance ve Coinbase genişliyor

Tron topluluğu üyelerinden TronSpark isimli bir kullanıcı, Binance’in yakında açılacak olan ABD şubesine katmayı düşündüğü kripto paraların bir listesini Twitter’da takipçileriyle aylaştı. TRX bu listede değildi.

Coinbase de geçtiğimiz günlerde benzer bir genişleme planını duyurmuştu.

TronSpark, TRX’in de bu platformlardan birine girmesi gerektiğini, çünkü TRX ticareti ile ilgilenen büyük yatırımcıların kaybedilmemesi gerektiğini belirtti.

Justin Sun, bu tweeti alıntılayarak TRX’in bu borsalarda listelenmesinin birinci öncelikleri olduğunu dile getirdi.

Sun, TRX’i ABD pazarına Coinbase veya Binance US yoluyla sokmak için özel bir ekibin kurulacağını belirtti. Çalışmaların Eylül ayında başlaması bekleniyor.

Sun, bu sorunu “Tron hızında” çözmeyi vadediyor.

Tweet zincirinin ilerleyen bölümlerinde Sun, Tron’un mümkün olduğu kadar ABD merkezli kripto pazarlarında listelenmesi gerektiğini kabul etti ve bu yıl Tron’un bu yönde büyük ilerleme göstereceğine söz verdi.

 

News U Today

En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler, tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yapıyor olduğunuz yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım, nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Siz ne düşünüyorsunuz?