in

Tone Vays: “Bitcoin tüm zamanların en yüksek seviyesini görebilir.”

Tüm zamanlar zirvesine pek de yakın olmamasına karşın, Tone Vays Bitcoin için yeni zirvenin pek de uzak olmadığını iddia ediyor.
Tüm zamanlar zirvesine pek de yakın olmamasına karşın, Tone Vays Bitcoin için yeni zirvenin pek de uzak olmadığını iddia ediyor.

Popüler kripto analisti Tone Vays momentumunu koruyabilirse Bitcoin için tüm zamanların en yüksek seviyesinin muhtemel olduğunu söyledi.

27 Temmuz’da yayınlanan YouTube videosunda konuşan Vays, Bitcoin’in yükselen pazar hakimiyetinin istikrarlı bir artışın sinyali olabileceğini öne sürdü ve tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşma olasılığından bahsetti.


Bitcoin’e güvenim sonsuz

Vays:

Bu trend devam ettiği sürece Bitcoin konusunda fazlasıyla iyimserim. Bence Bitcoin 10.000 dolara geri çekilecek. Sonrasında tıpkı altın gibi, tüm zamanların en yüksek seviyesine hızla çıkabilir. Hala Bitcoin’e olan güvenim sonsuz. HODL pozisyonuma dokunmuyorum.

Popüler kripto analisti Bitcoin’e olan güveninin fiyatının 14.000 dolara yaklaştığı 2019’un ortalarından “çok daha fazla” olduğunu söyledi.

Bitcoin için son engel

Tüm zamanların en yüksek seviyesi beklentisini taşıyan Vays Bitcoin için son bir engel olduğunu belirtti:

Bu bir başlangıç. Bu trend 10.000 dolar çizgisin üzerinde bitecek gibi görünüyor. Bu da istikrarlı bir çıkış için trend çizgisi kırılmasının ilk adımıdır.

Vays, Bitcoin’in haftalık ölçekte 10.000 doların üzerinde kapanmasının yükseliş trendinden emin olması için “yeterli” olacağını söyledi.

cryptoglobe


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

DeepTradeBot ile yatırımlarınızı güçlü yapay zekaya emanet edin

9 Ekim Ripple fiyat analizi: XRP için beklenen seviyeler ve önemli noktalar

Ripple fiyatları sonunda altcoin sezonundan etkilendi: Sıralama değişti!