in ,

Tom Lee’den umutları yeniden yeşerten Bitcoin tahmini geldi

Tom Lee’den umutları yeniden yeşerten Bitcoin tahmini geldi
Tom Lee’den umutları yeniden yeşerten Bitcoin tahmini geldi

Fundstrat kurucu ortağı ve araştırma başkanı Tom Lee, Bitcoin’in 20.000 dolar civarında tüm zamanların en yüksek seviyesine dönmesinin uzun sürmeyeceğini düşünüyor.

Tom Lee: “Bitcoin yakında 20 bin dolara geri dönecek.”

Block in Press ile yaptığı yeni bir röportajda  Lee, önde gelen kripto para biriminin esnekliğini kanıtladığını söyledi. Fakat bir sonraki boğa çalışmasına güç vermek için Lee, S&P 500’ün istikrar kazanması gerektiğini ve Brexit ile birlikte ABD-Çin ticaret savaşının da kilit bir rol oynayabileceğini öne sürüyor:


Bitcoin’in yakında 20.000 dolara ulaşabileceğini düşünüyorum. Bitcoin hayatta kaldı ve sayısız fiyat düşüşünde bile değerini kanıtladı. Değeri %90’ın altına düşerek hayatta kalan çok fazla varlık yok, ancak Bitcoin tekrar tekrar hayatta kaldı.

Lee’ye göre, Bitcoin’in geçmiş fiyat hareketleri, kazançlarının çoğunu, belirli bir yılın yalnızca 10 ayrı gününde yaptığını gösteriyor. Fakat yılın en iyi 10 günü için Bitcoin sahibi değilseniz, Tom Lee yıllık getirinin %-25 olduğunu söylüyor.

Dailyhodl

En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler, tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yapıyor olduğunuz yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım, nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dünyaca ünlü analistten kısa ve uzun vadeli çarpıcı Bitcoin tahminleri

Piyasa şahlandı! İşte analistlerden çarpıcı Bitcoin, Ethereum ve Ripple tahmini

İnanılmaz tahmin: Bitcoin düşerse hemen alın! Çünkü patlayacak

İnanılmaz tahmin: Bitcoin düşerse hemen alın! Çünkü patlayacak